Moje služby

OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2022

Rok s rokem se sešel a je zde vaše oblíbená služba  OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ. Tentokrát už na rok 2022, který nás čeká a jehož energie nás začínají pomalu ovlivňovat. Proto jsem opět otevřela tuto oblíbenou službu, abyste se co nejdřív dozvěděli, co vás v příštím roce může potkat, a mohli se tak na vše v klidu připravit. Co všechno vás příští rok čeká? Potkáte svou životní lásku, splní se vaše sny, budete šťastní a zdraví? Zvládnete překonat všechny překážky, které vám život postaví do cesty? Zeptáme se prostřednictvím karet.

Jako vždy OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2022 obsahuje odpovědi na tyto dotazy:

KARTA ZROZENÍ – tj. karta, která vládla v den a hodinu vašeho narození a má vliv na vaší životní cestu. S její pomocí vám můžu povědět víc o vaší osobnosti, energii, která vás obklopuje nebo vlastnostech, které ovlivňují vaše chování.

ŽIVOTNÍ KARTA – osobní karta tazatele, která  energeticky ovlivňuje rok 2022. Díky ní vám můžu odpovědět na otázky:

  • Jak na tom budu zdravotně v roce 2022?
  • Jak se bude vyvíjet práce / podnikání v roce 2022?
  • Jak se budou chovat finance v roce 2022?
  • Vztah s partnerem / partnerkou v roce 2022?

A co nezadaní? Pokud partnera nemáte, můžete se zeptat na vztah s jinou osobou, např. s maminkou, otcem apod. Zeptat se samozřejmě můžete také na to, zda v tomto roce potkáte životního partnera.)

KARTA NADĚJE –  rada karet, co dělat, abyste se vyhnuli daným nepříjemnostem a abyste rok 2022 strávili v příjemném módu.

PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2022 je v psané formě, abyste se k ní mohli během roku vracet.

 

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin,  zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený  na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu.

Na osobní předpověď na rok 2022  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2022