Moje služby

OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK

Máte narozeniny a rádi abyste se co nejdřív dozvěděli, co vás od vašich narozenin po celých následujících 12 měsíců může potkat, a mohli se tak na vše v klidu na vše připravit. Výklad je celkově rozdělen na 12 měsíců od narozeni do narozenin, kde se dozvíte jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích, po zdravotní i finanční stránce, ale i jaké energie vám v tu danou dobu budou vládnout a hlavně na co si dávat pozor, aby jste se vyhnuli nepříjemnostem a nebezpečí. Je to vlastně takový podrobný ,, horoskop“ z karet na celý rok.

Aby jste věděli jaké energie jsou vám životně nakloněny  co vám pomáhá ve vaší životní pouti a nebo co je třeba zlepšit – na čem pracovat, jaké je vaše životní poslání a cesta vás čeká dostanete jako BONUS k tomuto výkladu vaši oblíbenou KARTU ZROZENÍ  a KARTU ŽIVOTNÍ. Obě tyto karty nám dávají jisté předpoklady jak tu budeme žít a jaký bude náš život v tom daném roce.

Abyste se mohli během roku k výkladu vracet, listovat si a pročítat co je třeba na daný měsíc vědět   je OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK  v psané formě ( 13 stran A4 ), což se z předešlých let osvědčilo. Co si budeme povídat ne vše si člověk zapamatuje. Stejně tak jsem si všimla, že hodně klientů právě tuto službu objednávala jako LUXUSNÍ DÁREK pro své blízké k narozeninám, kde se dělá grafická úprava, aby dárek byl co nejhezčí.

Výklad

Věřím, že vám návrat tohoto výkladu udělá radost jak vám, tak i vašim blízkým.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin,  zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený  na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu.

Na osobní předpověď na rok  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

PŮVODNÍ CENA:

Roční osobní rozbor na celý rok 2420,- Kč

AKCE ZDE:

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK