Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÁDÁNÍ KARTIČKAMI NA TÝDEN 28.8.2023 – 3.9.2023

Krásný den a ještě krásnější týden, který je před námi,

čeká nás mnoho napínavých zážitků jak jsem již předeslala v PŘEDPOVĚDI NA ÚPLNĚK V RYBÁCH  a  PŘEDPOVĚDI NA ZÁŘÍ, tak se pojďme kouknout co kromě výše uvedeného přinese tento týden den po dni. Ale už podle karet, astra jsem si dnes užila vrchovatě. 🙂

V pondělí 28.8.2023 nám vládne karta RYBY. Tato kartička přeje práci, ale i financím a úspěchu. Kromě toho by se mělo dařit i v dalších oblastech života. Zdravotně si hlídejme LEDVINY.

Úterý 29.8.2023 se ponese v duchu karty HAD. Zde pozor na rozeklané jazyky lhářů, manipulátorů a podvodníků všeho druhu. Je dobré si hlídat záda. Hlavně nevěřte těm co mluví jako když másla ukrajuje a ve skutečnosti by vám nejraději vrazil do zad nůž. Opatrnosti je třeba jak ve vztazích, tak i v obchodě. Není to vhodný den na podepisování smluv a uzavírání půjček. Zdravotně si hlídejme STŘEVA.

Ve středu 30.8.2023 máme kartičku HORA. Je to docela pěkná karta, hlavně její konec je pozitivní. Sice nám dává do života zkoušky a překážky, ale když sebereme odvahu a vše překonáme jsme odměněni poznáním, pochopením a posunem. I tento den není dobré podepisovat smlouvy a půjčky. Spíše počkejte na příhodnější dobu. Zdravotně si hlídejme KOSTI.

Ve čtvrtek 31.8.2023 máme ÚPLNĚK V RYBÁCH, což samo o sobě je docela napínavé, hlavně to co vyleze na povrch bude stát za to. Tak to zpracujte. Tento den máme blahodárné energie karty LILIE, což jsou velmi pěkné energie které se točí kolem rodiny, partnerské oblasti a společnosti vůbec, ale i naší sebe hodnoty. Ve zdraví si hlídejme POHLAVNÍ ORGÁNY, Hlavně ženy by měli být opatrné. Za léta praxe co se věnuji mému oboru jsem zjistila spojitost mezi záněty a nemocemi ženksého pohlavního ústrojí a problémy v partnerské oblasti. Ne zbytečně má tolik žen rakoviny dělohy a vaječníků. Tak využijte tento ÚPLNĚK  vše si vyčistěte, je zbytečné tím zatěžovat ještě tělo.

V pátek 1.9.2023 máme máme NOVÝ MĚSÍC a opět kartu LILIE. Zde budou podobné, ne-li stejné energie jako ve čtvrtek. Aspoň získáme více času na sebe léčbu.

Sobota 2.9.2023 se nese v duchu karty PÁN, která nám dá sílu jednat a pohnout se z místa. Nebuďme proto obětmi svého počínání, nenechme sebou manipulovat a začněme více myslet na sebe. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Není na škodu se za myslet nad tím co chci JÁ. O tom vlastně bude celé září, tak že máte dobře nastartováno, hned na začátku, stačí jen příležitost chytnou za pačesy.

v NEDĚLI 3.9.2023 máme kartu ZAHRADA. Jsou to velmi příjemné energie, které přináší setkání, radost a pohodu do života. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Jedené co si musíme hlídat je přemíra alkoholu, jinak to bude hezký den.

Přeji vám hodně radosti a lásky v životě.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÁDÁNÍ KARTIČKAMI NA TÝDEN 28.8.2023 – 3.9.2023