Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ A KARTIČKAMI NA 18.2.2022

Krásný spokojený den moji drazí,

po trochu větší odmlce jsem opět zde a mohu říct, že moc ráda. Chyběli jste mi, stejně jako mi chybělo psaní, ona věčná rutina kolem e-shopu je někdy ubíjející, ale co se dá dělat, i to k tomu patří. Hodně z vás mi psalo, že vám chybí KARTA DNE, že se vám stýská. Mohu s klidným svědomím přiznat, že ne jen vám, i mě už kartičky chybí a s láskou si s nimi posledních pár dní pohrávám. A jak to tak dělám mám pocit, že končí ,, odpočinek“ a zase začíná spousta práce. Ano, v TELEFONICKÉ PORADNĚ se dostatečně vyřádím, lidi jsou čím dál víc nešťastní a nemocní. Ale kartičky jsou kartičky a jak se říká:,, Stará láska nerezaví.“ Tak nerezaví ani můj vztah ke kartám a jejich ke mě. Je to jako v manželství, kdy když si pár od sebe chvilku odpočine vztah se utuží a jede se dál. Ale já tu blábolím a vy jste jistě zvědaví co nás zítra čeká a jaké rady nám moje oblíbené Lenormandky poskytnou. Tak jdeme na to.

Na zítra nám padla karta LOĎ. Její energie jsou velmi příjemné, voní odvahou, dálkami, krásou úspěchu ( hlavně v podnikání ) a spokojeností. Mám tuto kartu ráda, pomáhá mi nasměrovat se tam kam potřebuji. Hodně ji používám ve chvílích, když nevím kudy kam a hledám vhodné řešení dané situace. Dá se říct, že ji používám stejně jako runu Hagalaz, která sice přinese krupobití, ale když otevřeme mysl, tak i řešení a následný klid. Někdy je třeba bouře, aby se vše vyčistilo a mohlo se jít dál. Což ukazují i vlny oceánu na kartičce LOĎ. Karta LOĎ přeje odvážným, přesně těm co se ,,vykašlou“ na strach a prostě si věří a jdou za svým cílem. V takovém případě je vede jejich VÍRA, která aktivuje intuici a v tu chvíli, pokud ji začneme poslouchat, daří se vše co děláme. Vím, je to někdy těžké, ale výsledek stojí za to.

Přeji vám, aby vaše zítřejší cesta životem byla plná radosti porozumění a pohody. A nezapomeňte svou vírou trénovat intuici, bude to potřeba.

Ti co touží po mém výkladu z karet, popřípadě ,, pokecu“ se mohou objednat v sekci MÉ SLUŽBY. Ráda vás zase uvidím.

S láskou

Blanka

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ A KARTIČKAMI NA 18.2.2022