Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 12.8. – 14.8.2022

Krásný den moji drazí,

dnes nám vládla velmi specifická karta DÁMA, která je spojena se silnou intuicí, ale i duchovnem. navíc máme tady silný Super úplněk, tak že nám na víc otevřela určitá karmická témata a jsme nuceni dokončit věci, které se nám aktivovali už v červnovém úplňku což může přinést určitou nervozitu a napětí. Hodně jsem se na toto téma rozhovořila v článku CO PŘINESE ÚPLNĚK 12.8.2022, kde máte jak rady hvězd, tak i karet jak s tím vším naložit. I následující tři dny se budeme s těmito tématy potýkat, tak že kouknu jak to bude do neděle.

Na sobotu tu máme kartu LOĎ, což je karta nasměrování a odhodlání. Přeje hlavně práci – podnikání a penězům. Ti co budou v tomto směru aktivní se mohou těšit na hezký výdělek. Dokonce i rozhodnutí v těchto energiích, např. změna práce, přinese vytoužené ovoce v podobě lépe placeného zaměstnání či rozjezdu podnikání. Jen je třeba se nebát jednat. Jinak to bude hezký den, který bude přát dobrým vztahům a kontaktu s přírodou. Což je teď potřeba jak sůl, abychom se dobili.

V neděli tu máme kartu DŮM. rodina a domov bude hlavním tématem dne. I zde může díky síle Super úplňku k radikálním  změnám, ale v dobrém slova smyslu. Ono je někdy třeba si sednout a v klidu si vyčistit stůl. Ale i to je dobře, každý bude vědět na čem je. Jinak to bude hezký den, bude přát péči o rodinu, domácnost, zahrádku a všemu s tím spojené.

Přeji vám krásné dny a hodně pohody.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 12.8. – 14.8.2022