Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 19.12. – 25.12.2022

Krásný den vám všem,

máme zde předposlední týden tohoto roku, tak se pojďme podívat co nás čeká.

Pondělí 19.12.2022 nám vládne karta PTÁCI, je to trošku náladový den, kdy mohou nálady a tlak tak trochu lítat, během dne se to ale uklidní a zase bude dobře. V práci doporučuji trochu nadhledu a pokud možno spolupráci, to by mohlo hodně pomoci. Ve vztazích by mělo platit to samé. V finanční oblasti je hojnosti, jen je třeba ji ohlídat. A zdravotně hlídejme tlak, což jsem zmiňovala výše.

Úterý 20.12.2022 nám vládne hezká kartička KLÍČ, jsou to velmi hezké energie, které dávají sílu začít něco nové a zároveň ukončit něco staré. Celkově by to měl být dobrý den, stejně jako nálada by měla být dobrá. Tak že dařit by se mělo ve všech oblastech života. ||Jediné co je třeba si hlídat je psychika.

Ve středu 21.12.2022 máme Slunovrat a jeho silné energie podpoří karta RYBY. Celkově by to měl být silný magický den, tak že ti co ,, čarují“ by mohli tyto energie využít na nastavení příštího roku. Jinak by se nám mělo dařit hlavně v oblasti peněz a práce. Vztahově je to dobré, lidé se těší na Vánoce, tak jsou trochu milejší. Ve zdraví hlídejme ledviny.

Ve čtvrtek 22.12.2022 nám vládne karta DÍTĚ. Jedná se  velmi hezké radostné energie. Ve vztazích by měla vládnout dobrá nálada. V práci i po finanční stránce by se mělo dařit. U nemocí je třeba jen hlídat dětské nemoci a prochladnutí.

V pátek 23.12.2022 nám vládne karta JETEL, její energie přináší krátkodobé štěstí. dařit by se mělo ve všech oblastech života. Přípravy na nadcházející Štědrý den by měli proběhnout v pohodě a klidu. Jen si hlídejte aby jste prstíky nestrkali kam nemáte, hlavně pozor na ostré předměty.

V sobotu 24.12.2022 máme krásný Štědrý den a spolu s ním i velmi krásnou kartu přátelství KYTICI. I tento den by měl být ve znamení dobré nálady, hezkých mezilidských vztahů, pokoje a klidu. tak že dařit by se mělo všude a ve šech oblastech života. Zdravotně si hlídejme ,, přežrání “ mohlo by nás pak pozlobit trávení.

Na neděli 25.12.2022 nám opět padla karta DÍTĚ, i tento den bude příjemný, hravý a radostný. Vztahy by měli být příjemné a celkově by se mělo ve všech oblastech života dařit.

Přeji vám krásné svátky, hodně pohody, klidu a radosti. ti co jsou zvědaví jaký bude příští rok se mohou podívat do všeobecné PŘEDPOVĚDI NA ROK 2023.

S láskou

Blanka ( Čížkovská ) Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 19.12. – 25.12.2022