Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 21.9. – 22.9.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

retrográdních máme šest planet, což je maximum a proto se v poslední době vše dělo jak se dělo. Jeden můj kamarád by to nazval: ,, Pííí ke zdi.“ Ale mám dobré zprávy, od pondělí nám nastal krásný trigon Pluto se Sluncem v Panně, který ten retrográd trochu zamíchá a rozhýbe. Což jsou fakt skvělé zprávy a doufám, že i nadále zůstanou. Co to znamená? No, konečně se to začne hýbat a půjde vše dopředu. Vím, že sem motám astrologii, ale po pravdě karty a astrologie patří neodmyslitelně k sobě, i planety a jejich postavení mají vliv na to jaká kartička nám padne a proto se jdeme hned podívat na to co nás následující dva dny čeká.

Na dnes nám padla karta JETEL. Je to velmi příjemná kartičky, která přináší ,, krátkodobé štěstí“ a právě tyto energie můžeme vyžít jak v práci, v finanční oblasti – zde rozumně, tak i ve vztazích. Mělo by se celkově dařit a pokud štěstíčko pustíte do své mysli a svého srdce tak vám tam déle vydrží a jeho energie mohou ovlivnit i další dny. V tomto světě je to o nastavení, o tom jak se cítíme vnitřně, tak to pak prožíváme na povrchu. Tak že super den, užijte si ho.

Na zítra máme kartičku MEDVĚD. Je to velmi silná ochranná karta, to ovšem neznamená, že budeme zbytečně hazardovat se svým zdravím a životy. Tato kartička nám dá určité vedení, ale i odvahu měnit věci k obrazu svému. Dařit by se mělo jak ve vztazích, práci tak i v finanční oblasti – zde můžeme trošku pustit chlup. Celkově by to měl být příjemný den.

Přeji vám aby se zase vše dařilo, máme na to jak dobré karty tak i postavení planet a hlavně aby jste byli spokojení a s klidem v srdci.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 21.9. – 22.9.2022