Nezařazené

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 22.7. – 24.7.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

z Raka jsem pomalu přešli do dynamického Lva, tak že se nám trošku změní orientace z rodiny na sebe a tvoření hodnot – zajištění. V této době budeme dělat různá rozhodnutí, nemusíme se bát měli jsme měsíc na to. abychom si vše rozmysleli a nějak sesumírovali, teď je čase realizace.

Ale ke kartičkám dne. Včera jsem to nestihla, tak dávám nejprve pátek. ten byl u mě hektický, musela jsem řešit některé věci kolem e-shopu a zajistit aby vše fungovalo. Bohužel, dodavatelé mají dovolené a dodání nového zboží vázne, ale to nevadí, i to se dá řešit. Nám všem vládla karta KYTICE, což se u mě projevilo přátelským jednáním s dodavateli a i přesto, že mají dovolené, tak zboží je na cestě. Dá se říct, že jsem ráda, po dlouhé době jsme se opět slyšeli a jednání byla přátelská. Jinak celý den byl pro mě trošku utahaný, horko mi nedělá dobře, tak že jak to šlo máchala jsem se ve sprše.

Celkově páteční den byl přátelský, vládli krásné energie a kdo chtěl nebo mohl, užíval si pohody léta.

Na sobotu nám padla karta KŘÍŽ, je to karta která pokazuje na karmu, karmické záležitosti a evidentně budeme něco v tomto směru řešit. Nebude to ale taková hrůza jak to zní, prostě ty co nás štvou pošleme do ,, věčných lovišť“ a půjde se dál. Celkově tento den přeje zamyšlením se nad tím co do života chceme. Též je velmi dobrý v tom, abychom se zbavili starého a nahradili jej novým. V hmotné rovině, např. drahé elektrické vytápění domu, nahradit kamny s výměníkem. Těch změn v náš prospěch můžeme udělat hodně, a když je nestihneme za jeden den dokončit nevadí, je ještě zítřek a další dny. Důležité je rozhodnutí. Já osobně dám dnes přednost sekání trávy a práci na zahradě, abych to tu trošku zvelebila a byla více v kontaktu s matkou Zemí. I práce může být meditace, když ji děláme srdcem, dobře se u toho přemýšlí a napojuje na Zdroj.

Náš národ je naštěstí vynalézavý, jsme takový malí Hobiti, co si dokáží poradit se vším a vymyslet neskutečné věci, jak si pomoci.

 

Na neděli nám padla karta LILIE, den odpočinku a čistoty, tak jsem po kartě KŘÍŽ nic jiného nečekala. Budeme se cítit lépe, jako by nám spadl kámen z ramen. Díky této euforii se nám bude dařit na všech úrovních života.  Vztahy by měli být příjemné, přátelské a dokonce se můžeme těšit i na nová setkání a seznámení. To mohou využít nezadané dámy a vyrazit někam mezi lidi, např na ,,koupák“, kde je příležitostí k seznámení hafo a navíc víte do čeho jdete – tedy  aspoň tělesně. Pokud pracujete, tak jsou zde dobré příležitosti k růstu a obchodu. Zítra obchodničit budu, jedu si pro kocourka, tak že v tomto směru nějaká ta jednání proběhnou. Ale už se na něj těším na miláčka. Lepší kartu pro přírůstek v rodině jsem si nemohla přát. 🙂

Přeji vám aby se vám dařilo.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI 22.7. – 24.7.2022