Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 1. – 2.10.2022

Krásný a spokojený víkend vám všem,

včera jsme měli kartičku KŘÍŽ, což je kromě ukončování dalších věcí i setkání s karmou. U mě se toto setkání projevilo nečekanou alergickou reakcí na jistou potravinu, kterou jsem měla naposled před 30 lety, naštěstí to tento krát dopadlo dobře, sice jsem se jela podívat jak to vypadá v Motole na pohotovosti, tam jsem dostala nějaké injekce a frčela jsem domu. Naštěstí jsem neskončila měsíc v nemocnici jako tenkrát. Což je potěšující. Ale i tak je třeba tuto nepříjemnost zpracovat a hodně čistit játra a střeva, jelikož alergie jsou spojeny s těmito orgány. Dle doktorů za touto reakcí stáli nové bylinky od nového výrobce, které jsem poslední měsíc zkoušela a to rozjelo danou reakci. Aspoň vím co do obchůdku nedám.  Tento den byl pro ostatní lidi trošku náročný, vše nešlo jak jsme chtěli, Vesmír nám ukazoval, abychom se zastavili a zpracovali to co se ukazuje. V finanční oblasti byla doporučována opatrnost, ve vztazích nadhled a zamyšlení proč se to děje, v práci nás to nutilo zapřemýšlet zda danou činnost chceme vykonávat. Jinak to byl hezký den.

Na dnes máme kartu PES, je to velmi přívětivá a přátelská karta, která posiluje vztahy, dává sílu jít dál a celkově chuť do života. Kartička PES je spojena i se zvířátky a jejich oddaností k nám. V práci by se mělo dařit, v finanční oblasti též, ale i tak je třeba hlídat výdaje navíc. V práci by měla být pohoda. Celkově kartička PES přináší hezký den, přeje dobrým mezilidským vztahům, radosti, klidu a pospolitosti.

Přeji vám aby se vše dařilo, pokud se budete chtít poradit s kartami co dál a jak se daná situace vyvine, doporučuji využít PODZIMNÍ AKCI. Moc tuto akcičku neinzeruji abych měla čas na ty co se ozvou, touto formou.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 1. – 2.10.2022