Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

.POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 1.7.2022 A NA VÍKEND 2.7. – 3.7.2022

Krásné a spokojení dny vám všem,

dnes nám vládla karta PTÁCI, to jsou energie které lítají nahoru a dolu a mají vliv i na tlak. Taky nám pršelo a tlak opravdu lítal. Mám rozepsanou předpověď na červenec a po pravdě jde to těžko, chce se mi víc spát než psát. Vše ze sebe vysloveně ždímu, abych napsala to co kartičky říkají.  Ne, nejsou na červenec těžké energie, naopak jsou moc hezké, jen já jsem k smrti unavená, proto až dopíši kartičku dne půjdu si na hodinku dát meditaci, abych mohla pokračovat a dát vám sem červencovou předpověď co nejdříve. Jinak den to byl hezký, příjemný, a kdo se na sebe ladil cítil jak jeho srdeční čakra hezky proudí.  V materiální oblasti byla sice trochu náladovost, ale dařilo se vše. Díky Bohu.

Na sobotu nám padla kartička LILIE, jsou to velmi hezké energie, které mluví o touze se setkávat, potkávat a být v kontaktu jak s rodinou, tak se svým okolím. Tento den bude hodně o srdíčku a o pocitech, ale vždy nám ukáží jak na tom jsme. Ti co si zvolí klid v přírodě, nebo ve své ,, noře“ budou mít tendence prožívat velmi krásné pocity spojené se srdečním centrem.

Asi vás zajímá proč píši dnes o srdečním centru, posledních pár dní vidím jak se právě toto centrum aktivovalo i u lidí do kterých by to člověk neřekl. Jsou z toho trošku zmatení, lítají v nich emoce, bojují se strachem z věcí které neznají, ale na druhou stranu jim to je velmi příjemné i když nechápou co se s nimi děje. Nejhůř jsou na tom tzv. pragmatici, pro které emoce či nějaký pocit je nebo spíš bylo sprosté slovo, které nemá logiku. A ejhle ono to je a co teď s tím? Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi silné energie je dobré se věnovat sobě, prožít si to a vychutnat si tu blaženost a úlevu která pak následuje. Na to je ovšem nejlepší být někde sám v klidu, nejlépe v přírodě nebo na místě kde se budete cítit dobře. U některých lidí se mohou objevit slzičky, vztek či zmatenost, to je normální, nebojujte s tím nechte to vyjít ze sebe ven. Slzy očišťují a vykřičený vztek léčí a uklidňuje solar – jen se vykřičte ( ne na někoho, ale třeba do lesa ),  pořádně ať to vše co bylo ve vás nahromaděno vyjde a může se vám ulevit. Uvidíte jak se budete cítit líp, je to jako když z vás někdo sundá  mega kámen, který jste tahali celý život.

Ale ještě z sobotě. Dne to bude hezký, dařit by se mělo na všech frontách i emoční čištění. 🙂

Neděle je korunována kartou SDRCE, co víc si přát. Emoce i zmatek se pomalu uklidní a nastane naprostý klid v duši. Tedy u těch co se začali otvírat. Oproti předešlým letům, to je teď opravdu hukot a mohu říct, že to co jsme zpracovávali léta máme hotové za pár hodin. Paráda. I v neděli by se mělo vše dařit, buďme proto otevřeni dobrým myšlenkám a přitahujme si k sobě jen to nejlepší a nejhezčí co v našich životech chceme.

Přeji vám krásní dny, hodně pohody a lásky.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem .POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 1.7.2022 A NA VÍKEND 2.7. – 3.7.2022