Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 11.1.2024

Krásný a spokojený den moji drazí,

už jsem myslela, že kartička na zítra nestihnu, ale stihla jsem. Hurááá. Dnes to bylo hodně náročné, tak se všichni pochválíme, jak jsem šikovné/ šikovní. To je taky potřeba.

Mně se dnes povedlo sehnat prostory na VYKLÁDÁNÍ KARET NA ŽIVO  a na PŘEDNÁŠKY  a KURZY. což je myslím super zpráva, protože se s vámi budu moct setkávat osobně. Na což se neskutečně těším. 🙂

A co hezkého se povedlo vám? Co vás potěšilo, nebo vám udělalo radost? Budu ráda když mi napíšete jaké radosti vás dnes potkali.

Ale ke kartičce dne.

Na čtvrtek 11.1.2024  nám padla velmi krásná karta VI. HOLÍ. Vzhledem k tomu že nám ve 12:57 začíná NOV V KOZOROHU, tak to je velmi dobrá zpráva. Právě dnes se máme jak díky astrologii, tak i díky dnešní kartičce VI. HOLÍ orientovat na naše nasměrování a plány. Pokud chcete udělat změnu v práci, či se posunout dál, právě dnes vám je přáno a rozhodně není vhodné váhat. jednejte, přemýšlejte, plánujte a měňte co to dá. Jen se nezapomeňte řídit jak srdcem, tak i rozumem. Nehrňme se do nových plánů po hlavě, ale s rozmyslem. Dnes nemusíme zbortit vše co jsme vybudovali, ale můžeme si sednou vše si v klidu načrtnou, najít pro a proti, všechny skulinky prošmejdit a uvidíte jak to pak pěkně půjde. Pokud chcete změnit práci, dnes je ten den kdy je dobré chodit na pohovory apod. Ve vztazích se můžeme těšit na nová seznámení a z toho vzniklá přátelství, ale i na zásnuby, svatby a vše co je spojeno s pocitem vítězství v této oblasti. Myšleno v dobrém smyslu slova, např jakou máte skvělou/ skvělého partnera/ partnerku . 🙂 To taky potěší.

Afirmace na čtvrtek je: ,, Jsem plný síly, sebedůvěry a optimismu, jdu jasně a sebejistě za svými cíli a věřím ve svůj úspěch.“

Přeji vám všem hodně úspěchů a moudrých rozhodnutí.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 11.1.2024