Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 11.3.2022

Krásný a spokojený dne moji drazí,

na zítra máme kartičku PÁN, je to dobrá karta s pozitivními energiemi. Karta PÁN se většinou spojuje s mužskou energií, tedy s logickým myšlením, vůlí a ochranou rodu ( ano, dnes většina takových mužů není, ale tato karta je ze staré školy, tak že se počítá, že PÁN bude takový, i přesto že jejich roli v dnešní době převzali povětšině ženy ).

Kartička PÁN přeje dobrým obchodům, kde se používá čistá logika a obchodná myšlení, viz. marketing. Dále nám pomáhá jít si za svými sny, uskutečňovat plány a rozjet co je třeba ( je jedno zda jde o obchod, práci, vztah či prostě jen my osobně ).

Její nevýhodou je, že někdy vidí jen sama sebe, je zaslepená a není schopná nebo spíše nechce slyšet názory druhých. Zase na druhou stranu to taky není k zahození, protože vlastní zkušenost je nejlepší škola ( řídím se tím celý život a nelituji ). Ti moudřejší, když si natlučou ,, čumáček „, tak dokáží prohru přeměnit v úspěch. I o tom je karta PÁN, kdy v neúspěchu najde semínko úspěchu a nechá jej vyklíčit ve svůj prospěch a potažmo úspěch. Ono nic není černé nebo bílé,  je to jen otázka pohledu člověka na život, ve Vesmíru toto neexistuje. Jen je.

vidíte je to velmi zajímavá kartička, velmi silná a velmi přející když víme co chceme. A já vám přeji aby vám její energie sloužili jak nejlépe. Ale to už je na vás.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 11.3.2022