Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 11.7. – 16.7.2023

Přeji krásné letní dny vám všem,

pondělí již máte, tak jdeme dál.

V úterý 11.7.2023 nám vládla kartička LIŠKA. Byl to den komunikace, kdy jsme si museli ,, diplomaticky“ vyřídit některé záležitosti. Což nebylo někdy lehké. Tento den jsem si měli dávat pozor na různé ,, zvýhodněné“ nabídky. Ne zbytečně se říká:,, že vše co je nějak zvýhodněné je podezřelé.“ Hlavně v oblasti financí či ,, dobrého obchodu“. Proto bylo dobré být na pozoru např u nabídek rychlého zisku apod. Jinak to by docela hezký den a mohu říct, že se i povedl.

Ve středu 12.7.2023 nám vládla kartička KOSA, nesla příslib ukončení daných záležitostí a rovnou jsme pomalu ale jistě skočili do nového. I přesto, že to byl náročný den, energie byli příhodné a mělo se nám dařit k naší spokojenosti.

Ve čtvrtek 13.7.2023 máme kartu RAKEV, asi aby ,, svatá trojice“ byla úplná. I tento den se ponese v duchu dokončení obchodů, vztahů ale i věcí které nám nějak nesedí. Pokud i zde zachováme klid a nadhled vše půjde velmi hezky a nemusíme se nervovat. Pak se nám bude dařit – jak se říká, co vyzařujeme to dostáváme, v těžších dnech to platí dvojnásob.

Pátek 14.7. 2023 už pocítíme sílu nadcházejícího Novu, proto doporučuji zachovat klid a chladnou mysl. Více o tom v následujícím článku, který vyjde o víkendu. Ale ke kartičce dne. V pátek máme velmi hezkou kartu SRDCE. Jsou to silné energie lásky, pohody a klidu. Mělo by se nám tedy dařit ve všech oblastech života. V lásce a ve vztazích obzvlášť.

Sobota 15.7.2023 nás díky kartě KŘÍŽ trošku potrápí karmou, budeme muset tedy řešit věci které se objeví a které budou mít souvislost s naší minulostí a našimi dávnými skutky. Pokud jste hodný člověk nemáte se čeho bát, no a ,,škoďáci“ si zaslouží dostat trošku přes prsty, aby pochopili že jsou věci které se nedělají. Ale i tak si myslím, že to bude pěkný den.

Neděli 16.7.2023 si užijeme trochu toho cestování a procházek, kdo můžete jděte do přírody, zajeďte za rodinou či na výlet. karta JEZDEC vám v tomto směru uvolní cesty a vaše cestování bude příjemné. Navíc jsou zde rychlá rozhodnutí, která budeme muset udělat a to někdy není lehké, jen se nebojte jednat vše bude v pořádku.

A malý dodatek. hodně z vás si stěžuje na nedostatek spánku, nespavost a ptáte se proč to tak je. Když jsem se ladila na dané energie, které jsou hodně silné, dochází k přetransformování a přípravě lidstva na ,, Velký záblesk“, který by měl nastat v nejbližší době. Naše těla se pomalu energeticky připravují na přicházející energie – zvyšují své vibrace, čistí vše co se dá. Můžete je podpořit dostatečným pitným režimem, vhodnými meditacemi, které čistí energetická centra, spát když to jde – tedy i klidně přes den, když si tělo řekne a dopřejte si lehčí stravu, zbytečně se nezatěžujte alkoholem nebo tučným masem. No, a v neposlední řadě není na škodu, když jde měsíc do Novu udělat rituály na odchod všeho co nám škodí – např. očistné rituály. ( koukám, že o magii opět začnu psát, aby jste nemuseli rituály lovit na netu ).

No, tak to vše co jsem měla říct. Ještě bude během několika minut následovat jeden rituál, který vám může v této době pomoci, tak si hlídejte moje stránky.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: Připomínka pro děvčata co se mě ptali na studium karet – UDĚLALA JSEM VÁM NA KURZÍK AKCI, tak toho využijte, dělám tuto akci jen jednou za rok, aby mohl studovat každý koho kartičky ,, táhnou“ jak magnet a chce je prostě umět.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 11.7. – 16.7.2023