Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 12.1. – 13.1.2024

Krásný a spokojený den moji milí,

omlouvám se za pozdní kartu den. Včera po vyčerpávajícím dni jsme ,,padla za vlast“ ani jsem nevěděla jak. Ale už jsem zde a jdeme se kouknout o nás čeká???

Dnes vládla kartička KRÁL HOLÍ,  která přináší stabilitu, klid a pomoc z Vesmíru v podobě nápadů a viz. Dnes se mělo dařit ve všech oblastech života. Sice to bylo pracovně hodně vyčerpávající, ale energie bylo dost, tak že jsme vše zvládli. Ve vtazích, se projevovala síla naší osobnosti, což mohlo na jednu stranu dát do pořádku hodně věcí, které jsem si mohli vysvětlit. Ale i trochu toho potěšení a radosti ve dvou. Finančně ze byla stabilita a dobré příjmy. KRÁL HOLÍ umí penízky udržet, ale i dobře hospodařit, tak jsme se dnes měli něco kolem toho naučit., navíc je spojen s intuicí a tím pádem přetéká skvělými nápady. Jen je využít.

Afirmace e dnešní den je: ,, Jsem silný, chápu se iniciativy a jednám cílevědomě, odvážně a odhodlaně ve smyslu své vnitřní pravdy a své intuice.“

Na sobotu 13.1.2024 máme kartu VISELEC, ne proto abychom se cítili jako oběti, což se může u citlivějších jedinců stát. Ale proto abychom si odpočinuli, načerpali sil na další týden a získali jiný pohled na dané okolnosti a situace, které nás provází životem. Spíš než vřelou komunikaci, budeme volit samotu a klid. Do práce se nám nebude moc chtít, ale když zatneme zuby tak i tu přežijeme. Finančně si hlídejme penízky, aby se nerozkutáleli. A pozor na deprese, ty mohou nastat stejně jako malomyslnost.

Afirmace na dnešní den:,,Získávám nový pohled na věc..“

Přeji vám krásné a pohodové dny, hodně lásky a odpočinku, i ten je někdy potřeba.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 12.1. – 13.1.2024