Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 12.2.2024

Krásné a spokojené dny vám všem,

zítra máme pondělí a spolu sním i novou kartičku dne. Tento krát nám padla kartička VII.POHÁRŮ. Dejme si proto velký pozor na iluze a přehnané nároky jak na sebe, tak na své okolí. Někdy máme jisté představy – ohledně vztahů, peněz, ale i práce, které jsou nafouklé a my nevidíme nebo není nám dovoleno vidět realitu takovou jaká je.  Pak jsme zklamaní a nešťastní, že jsme naletěli. Např. lákají vás do práce s příjmem 100 000,-, řeknete si bomba, budu zajištěný/ zajištěná, ale pak, když vám spadnou kapky z očí zjistíte, že realita je tak trochu jiná. Už víte o čem mluvím? Myslím, že takový příklad je jasný každému. Tak že pokud budete dostávat nabídky a je jedno na co, vždy si zjišťujte fakta, nenechte se opít rohlíkem a nemějte velké oči.  Vše řečené – slíbené dělte dvama nejlépe třemi. Pondělní energie tedy chápejme jako zkoušku a pokud je zvládneme, poděkujme sami sobě, že jsme to zvládli. Ale to neznamená, že bychom neměli snít a tvořit naši realitu, právě naopak, tvořme, ale s nadhledem.

Afirmace na pondělí: ,, Jsem si vědom/a všech možností, pohrávám si s nimi a vytvářím prostor pro to, aby se rozvinuly.“

Přeji vám krásný a spokojený den. Pokud si přeci jen nebudete jisti, zda danou nabídku přijmout či nikoli doporučuji využít VALENTÝNSKÉ AKCE na výklady z karet, kde se vám ráda podívám jaká je skutečnost a co s tím dělat, jak se rozhodnout.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 12.2.2024