Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 12.5. A 13.5.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

včera a dnes to bylo hektické, až teď jsem zjistila ze není kartička na dnes. Nevadí, hned to jdu napravit a my všichni se můžeme kouknout zda se nám dnešek vydařil. Vládla karta MEDVĚD, tak že už chápu proč po mně moje zvířátka lezla a pořád se chtěla chovat a mazlit, byl to jejich den. I zvířátka potřebují spoustu lísky. Když se kouknu na moji Lucky vidí trpělivého a moudrého anděla v psím těle. To samé naše kočičky, 4 malý andílci plni lásky a něhy. Kromě toho, že tento den byl zvířecí, tedy aspoň u nás, tak se nám mělo dařit ve všech oblastech života. Karta MEDVĚD dává ochranu a velkou odvahu jít životem dál, pomáhá ním nebát se a uvědomit si, že je vždy o nás postaráno, jen tu péči a ochranu musíme sami v sobě přijmout.

Ze zdravotního hlediska, nebyl dnešní end vhodný na experimenty s účesem, vlasy se měli spíše hýčkat např zábalem.

Na poslední pracovní den v týdnu tedy 13.5. a ještě k tomu pátek, nám padla karta JETEL,  neboli malé štěstí. Tak že se nemusíme bát pověry a můžeme si užívat plnými doušky vše co život nabízí. Dokonce karta JETEL nosí i malé finanční přilepšení. Že bych si zítra šla vsadit neb koupit los? Uvidíme jak se mi bude chtít a hlavně co pro mě hezkého Stvořitel nachystá. Bohatství nejsou jen peníze, plná spíž a dobré bydlení, je to i voňavý jarní večer, kdy koukáme na hvězdy a je nám vnitřně dobře a klidně. I to je z mého pohledu štěstí.

Přeji vám hodně štěstí a spokojenosti a pokud tomu tak není stačí se kouknout do karet a hned budeme vědět kde je ,,zakopaný pes“. Každá bytost má právo být šťastná. 🙂 Což patří mezi Vesmírné zákony.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 12.5. A 13.5.2022