Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 14.1. – 15.1.2024

Krásný den moji drazí,

jako vždy vám všem děkuji za podporu a sdílení na sociálních sítích, ale i vaše komentáře. Jsem moc ráda, že jsme v kontaktu a můžeme spolu mluvit alespoň díky technice. Ale připravuji i osobní setkání každý čtvrtek od 15:00 – 18:00 v café Konsum, ve Šternberkové 11, Praha 7, kde se s vámi ráda setkám a udělám výklady z karet na vše co vás trápí.

Karty mají tu výhodu, že dokáží najít praktická řešení na různé životní situace, proto je tak miluji. I mně hodně pomáhají. 

Ale ke kartě dne,

Na neděli, tj. dnes 14.1.2024 nám padla kartička KRÁL MEČŮ. Ještě pořád na nás mají vliv energie předchozího NOVA V KOZOROHU, kdy jsem se směrovali a ukončovali to co pro nás již nemá smysl.  Právě KRÁL MEČŮ nás utvrzuje v našich rozhodnutí, pomáhá nám protřídit myšlenky, dát jim směr a potřebnou energii k realizaci. Po pravdě vybral si na to dobrý den, neděle jako by přála klidu a přemýšlení o naší budoucnosti. Tyto energie jsou spravedlivé a dávají jasný pohled na dané situace a problémy, tak že řešení bude nasnadě. V práci by se mělo díky píli dařit, ve vztazích může dojít k drobnému ochlazení v oblasti citů, za to na komunikaci budeme mít prostoru dost. Tak toho využijme a nasměrujme, upozorňuji v klidu, naše vztahy tam kam bychom chtěli aby se ubírali.  Finančně to je dobré, jen budeme přemýšlet nad tím co a kde jak koupíme, pokud budeme nakupovat. Ale to poslední léta dělá většina národa běžně pokaždé když musí něco koupit.  Sice to bude trochu více praktický den, ale krásný. Využijte je naplno!

Afirmace na neděli je: ,, Znám svůj cíl a vím, pro co pracuji. Každý cíl je pouhým milníkem na cestě k mému nejvyššímu poslání.“

Pondělí 15.1.2024  přeje karta III.HOLÍ, to co jsme si v neděli naplánovali budeme pomalu v pondělí realizovat. Což je velmi dobře, protože tyto energie se krásně doplňují. Máme tedy sílu a elán jít vpřed, vrhnout se do života a svých plánů přímo po hlavě a jít si tak za svými sny a cíli. Navíc planety nám přejí a kdo využije tento týdne si velmi polepší, hlavně po pracovní stránce.  V práci se tedy bude dařit, budeme mít spoustu úžasných nápadů jak se dál posunout a co s tím vším dělat, abychom se kariérně i finančně vyšvihli trochu výše než jsme. On tento rok přeje pracovitým a odvážným, tak že s chutí do toho. Ve vztazích se ty vztahy které mají smysl a budoucnost upevní a budou nás provádět dál jak tímto dnem, tak i celým rokem. Kde to není v prosperitě, je jasné, že i díky kartě III. DISKŮ se k nim obrátíme zády a půjdeme o dům dál. proč taky ztrácet drahocenný čas a energii? Finančně to bude dnes dobré.

Afirmace na pondělí: ,, Vím, že mám příznivé vyhlídky, setrvávám ve svých záměrech a s optimismem hledím do budoucnosti.“

On celkově tento rok je hodně karmický, ale spravedliví. Přeje odvážným a pracovitým lidem, co jsi jdou za svými sny a mají odvahu překonet nejednu překážku k dosažení svých cílů. A je jedno zda to je práce, projekt, koupě něčeho či vztah. Na všem by se mělo pracovat, aby to co má pro nás smysl, aby kvetlo. Proto nám padají takto krásné podpůrné kartičky, které nás motivuj a dávají odvahu i naději, že to vše zvládneme.

Já vám přej hodně odvahy, ale lásky, odhodlání a neústupnosti ve vašich cílech. Ať se vám vše daří k vaší spokojenosti a radosti.

S lákou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 14.1. – 15.1.2024