Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 14.11. – 20.11.2022

Krásné a spokojené dny vám všem,

máme tu další týden a spolu s ním další předpověď. Dle Astrologie by to mělo být dobré, hodně hezké energie tak uvidíme co řeknou karty.

Pondělku 14.11.2022 vládne karta ZAHRADA, její energie přejí společným setkáním, komunikaci, nese též i velmi dobré energie na pracovní pole a dostatek financí. Je to velmi pozitivní kartička která přeje všem co se nebojí zapojit do proudu života.

V úterý 15.11.2022 nám vládne karta KLÍČ, i tyto energie jsou velmi příjemné. Přináší nové začátky a chuť něco nového zkusit. Po pracovní stránce se můžeme těšit ze zajímavých nápadů. Ti co hledají novu práci by měli využít tyto energie na maximum a zkusit své štěstí. Ve vztazích by měla být pohoda, pokud není, zeptejme se sami sebe proč tomu tak je. V finanční oblasti je hojnost.

Ve středu 16.11.2022 nám vládne karta HVĚZDY, tato kartička je požehnání, z Nebes. Pokud dnes pouštíte do světa nějaký svůj projekt bude mít úspěch. Dařit by se mělo i v dalších oblastech života. Ve vztazích navíc můžeme tyto energie využít k urovnání sporů. ve zdraví pozor na prochladnutí.

Ve čtvrtek 17.11.2022 nastoupí energie karty VĚŽ, v tomto postavení karet spíše přináší chvíle zamyšlení, ale i dostatek práce a úspěch v pracovní oblasti. Je pravda, že někdy člověk musí být chvilku sám, aby si utříbil myšlenky a věděl kudy dál. Právě tomuto ,,přemýšlení“ naše kartička přeje. V finanční oblasti trochu hlídejte penízky, zdravotně je třeba věnovat pozornost krční páteři.

V pátek 18.11.2022 se můžeme těšit z energií karty PRSTEN, je to dobrý den na uzavírání smluv a obchodů všeho druhu, ale i manželství ( to je taky taková smlouva – obchod ). V práci by se tedy mělo dařit. V finanční oblasti nám bude proudit harmonie a hojnost. Ve zdraví pozor na bolesti hlavy, ty se v poslední době vyskytují hojně, je to dání tím, že se nám čistí energeticky těla. Proto dostatečně pijte.

V sobotu 19.11.2022 nám vládne karta SRDCE, je to velmi krásný srdečný den. Dařit by se mělo hlavně ve vztazích. Pokud hledáte novou lásku, je dobré jít mezi lidi např. na zábavu, protože doma ji určitě nenajdete. Dařit by se mělo i pracovně, hlavně pokud svou práci děláte srdcem a naplňuje vás. Finančně je to dobré. Zdravotně jen hlídejme krevní oběh a srdíčko.

A máme tu neděli 20.11.2022, té padla karta CESTY. Jsou to energie zvažování, hledání a rozhodování co dál. Pokud jsme v nevyhovujícím vztahu, nebo v práci kde jsme nešťastní budeme se dříve nebo později rozhodovat co dál. A právě tyto energie nám dnes nahrávají a dávají prostor si vše v klidu rozmyslet, naplánovat a rozhodnout se. V finanční oblasti opatrně. Ve zdraví hlídejte cévy.

Přeji vám krásný den, je vidět že jak nebe tak i karty jsou nám nakloněny. Pokud potřebujte jejich radu a pomoct v cestě životem, doporučuji využít AKCI NA PSANÉ VÝKLADY Z KARET. Ráda se vám podívám co s tím.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 14.11. – 20.11.2022