Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 14.6. – 15.6.2022

Krásný den moji drazí,

dnes je úplněk, tak nezapomeňte čarovat. Pokud to nestíháte můžete dělat rituálky ještě následující tři dny, pak bude měsíc ubývat a to se čaruje zase na to aby něco z našich životů odešlo, třeba zlobivý manžel. 🙂 🙂 🙂

Dnes to bylo trošku časově hektické napínavé, vládla nám karta VĚŽ a to jsme chvilkami měli co dělat, abychom zažehnali drobné katastrofy a vytvořili z nich něco pozitivního. Nevýhoda byla, že jsme na řešení těchto záležitostí byli sami, jelikož okolí se svými ,, nápady“ nebylo moc prospěšné. Ale jsem šikulky a máme vše za sebou.

Naštěstí se večer, díky nastupující LILIE energie uklidňují, nastává harmonie a klid, což je skvělé protože u úplňku dochází k naprostému opaku. Zítřejší den tedy bude úspěšný, můžeme se těšit na dobré zprávy, příjemné vztahy, úspěch, nějakou tu korunku navíc a hlavně pohodu. Navíc karta LILIE je spojena s rodinou a blízkým okolím, tak proč si neskočit na kávičku a nepokecat s kamarádkou, nebo si dát s dítkem dortík v cukrárně či dobrý oběd s rodinou. Prostě paráda, už teď se těším.

Přeji vám krásný den, hodně pohody a klidný úplňkový spánek. Abych nezapomněla pořád běží LETNÍ AKCE, tak že kdo se potřebuje poradit s kartičkami s chutí do toho.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 14.6. – 15.6.2022