Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 15.9.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

na dnes nám padla karta HAD, tato kartička stejně jako její energie má svá specifika. Ve výkladech většinou ukazuje člověka falešného, myslícího na své zájmy a manipulujícího okolím.  Dnešní den tedy pozor na manipulaci a to jak svého okolí, tak i v podobě médií, nadřízených osob apod. Nejsilnější ochrana před těmito situacemi je spojená s Bohem a aktivací toho nesilnějšího centra – hrudi. Právě hrudní čakra nám dělá jakýsi ochranný radar, který nám přes intuici říká:,, Holka tudy ne, tam nechoď“, ale dokáže i vést k dobrému. Je dobré ji poslouchat. Břicho máme spojené s city, to znamená, že když necítíme intuici, můžeme se řídit pocity v břiše, konkrétně v oblasti solaru jsou tyto signály hodně pocititelné. Tak že pokud cítíte nepříjemný tlak – pozor nejedná se o přežrání jídlem, je jasné že je něco špatně a tím pádem dobré se nad tím zamyslet.

Pokud se dnes rozhodnete podepisovat nějaké smlouvy – pracovní, pojistku apod. buďte opatrní a raději si vše v klidu pročtěte – na to máte nárok. V finanční oblasti dnes obzvlášť opatrně, aby z vás touha či manipulace okolí, zbytečně netahala peníze. Pokud v budoucnu chcete žít v hojnosti je třeba se naučit hospodařit, kupovat co je třeba, ale zbytečně neutrácet. Jak říká moje jedna známá: ,, Tento podzim je o skromnosti, ale i hojnosti, když se dobře hospodaří.“ Zdravotně pozor na střeva, hlídejte si co jíte, mohou se vám nepříjemně ozvat. Hlavně v případě kdyby bylo jídlo ,, nedodělané“ či zkažené. Mohlo by vám to znepříjemnit den.

Sice to vypadá jako katastrofa, ale dá se to přežít, vždy je to o našem nastavení, lásce k sobě a okolí a o víře v Boha, pak se zvládne všechno.

Přeji vám krásný den.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 15.9.2022