Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16.1. – 17.1.2024

Krásné a spokojené dny moji drazí,

než začnu, chtěla bych vám všem poděkovat za podporu, sdílení i komentáře na sociálních sítí. Velmi si vážím vaší podpory a děkuji.

Ve čtvrtek 18.1.2024 už začíná PRVNÍ SETKÁNÍ S KARTÁŘKOU/ OSOBNÍ VÝKLAD Z KARET, kdo chcete můžete si rezervovat místo ZDE, ještě mám volnou hodinku, tak ať je vaše.

A honem na kartu dne, ať víme na co se připravit.

Dnes 16.1.2024 nám vládne kartička X.DISKŮ. Bude to velmi krásný, dá se říct, požehnaný den, kdy se nám bude dařit ve všech oblastech života. Pokud tento den využijeme naplno, můžeme si postavit velmi dobré zázemí jak v pracovní, tak i finanční a vztahové oblasti. tak toho využijme. Navíc hvězdy nám v podlesní době hodně přejí dodávají potřenou energii, chuť tvořit a kdo ledne využije k novým projektům zaseje semínko úspěchu. Tak s chutí do toho.

Afirmace na dnešní den: ,, Užívám bohatství života, realizuji se, nacházím naplnění v rodině a společnosti, umím dávat i brát.“

Na 17.1.2024, což je středa máme kartu HVĚZDA. chce se mi říct: ,, Požehnaný to den.“ I ve středu máme velmi krásné energie, které přejí všem oblastem života a hodně záleží na nás zda je využijeme v náš prospěch. dařit by se mělo vše na co sáhneme a je jen na nás zda máme odvahu se do ,, něčeho“ s vervou pustit nebo zda budete stát a čekat co se stane. Spíše doporučuji to první, protože tak hezké energie jsou jen teď a kdo ví co bude zítra, za týden či měsíc. Leden přeje připraveným a je to vidět i u karet.

Afirmace na středu: ,,  Mám důvěru ve vyšší moudrost, čerpám z vnitřních hlubin a nechávám svítit svou „hvězdu“.“

Přeji vám krásné dny, hodně pohody, radosti a klidu.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16.1. – 17.1.2024