Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16.4.2022

Krásný den moji drazí,

zítra máme úplněk, tak nezapomeňte čárýkovat, článek máte ZDE.  Slíbený článek o výrobě a použití Švédských kapek najdete ZDE.

Tak to bychom měli a jdeme na kartičku dne, to jsem sama zvědavé co nám na úplněk padne.

Máme ti kartu KOTVA a po pravdě hezky doplní úplňkové energie, jelikož lidé jsou v harmonii jen když jsou ukotveni a mají své jisté, i svůj klid. Jsme už tak od přírody nastaveni, což je na jednu stranu dobře, na druhou špatně. Dobré v tomto směru je to, že máme své zázemí rodinu a umíme si nastavit jak chceme aby náš život vypadal, to je super. Špatné na tom je to, že když se něčeho držíme zuby nehty tak spíš vyvoláme napnelismus a tím pádem se naše pofidérní jistoty – lpění zhroutí jak domeček z karet a my děláme velké divím. Chce to být trošku flexibilní a prostě měnit si své jistoty podle aktuálního životního stavu, což se díky ,, korunce“ hodně lidí naučilo. Šikulky.

Dnes jsem nějaká rozepsaná, koukám, ale k zítřku. Zítra by se mělo opravdu dařit, měli bychom, i přes úplněk, se cítit velmi dobře, spokojeně a měli bychom být spojeni s přírodou a vychutnávat si energie jara. Tak že nás čeká další super den.

Přeji vám, aby jste si jej užili a pokud vaše jistoty lavírují, můžete se zeptat karet jak dál.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16.4.2022