Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16.5 – 17.5.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

omlouvám se za zpoždění.

Dnes máme úplněk, nestihla jsem ani napsat rituál na úplněk, ono to asi má i svůj důvod, jelikož tento úplněk je hodně zvláštní a to ne jen díky zatmění měsíce, ale i energiemi které vydává. Jedná se o hodně silné energie, které v nás otvírají staré věci, rány a dá se říct, že nám ukazuje jak to co bylo, tak to co bude, že to je síla říkat nemusím. Už tři dny se s tím v sobě peru a ne jen na energetické úrovni. Je to i hodně hmatatelné, najednou na nás vyskočí starý problém, nebo spíše vzorec.

Např. u mé maličkosti. to začalo debatou, že když nebalím balíčky tak se mám víc starat o domácnost, no že bych z toho byla odvázaná se říct nedá, ale že by tu byl bordel tak to taky ne. Takový normální bydlení jako všude kde jsou děti. Jenže jak jsem nad tím přemýšlela, tak mi došlo že moje drahá polovice, najíždí na starý model ,, Jsi vdaná, máš dítě, tak se starej“, jinak řečeno každá vdaná ženská s dětmi je otrok, který má sloužit dětem a páníčkovi, kteří dřepí celý den u TV. Tak to ani omylem, bydlíš tu tak se taky starej, nikdo ti sloužit nebude, a já už vůbec ne!!! Toto jsem zažila jako dítě, kdy moje máma makala až se z ní kouřilo a táta čučel na telku a chlastal pivo, prostě kromě bordelu nic jiný nedělal. A hned se to hezky všechno otevřelo a jede to jak uragán, a že to je síla. Jen si vzpomenu na mojí udřenou manku, vysmátýho tátu a vjede do mě vztek. Takhle jsem fakt žít nikdy nechtěla a nechci!!! Dnes je naštěstí doba jiná, i když chlapy jsou pořád stejně líní a vyčůraní, a ta změna je hlavně díky ženám, které už si nechtějí nechat se sebou orat a vláčet. Ne nejsem proti chlapům, někdy to jsou docela milá a užitečná stvoření, hlavně když něco chtějí, ale staré modely kdy ženská držela hubu a krok opravdu nejsou pro mě, na to se mám moc ráda. Až tak ráda, že raději budu sama jen s mým psem. 🙂

Tak to k dnešnímu úplňku, je to hukot, co si budeme povídat, tak uvidíme co ukáže kartička, zda to zvládneme s kytičkou nebo zda padneme zase zpět do propasti dějin.

Hodně to je o psychice, vládne mám totiž karta RAKEV a evidentně podle toho jak to padá bude vládnout i zítra. Že dostane naše psychika, naše nitro pěkný záhul, říkat nemusím, ale berme to s nadhledem jsou to jen zkoušky. Lezou na povrch věci, které nemáme zpracovaný ( jako např. já model fungování mých rodičů ), proto je to tak těžké. stejně jako rozhodování co bude dál, kudy půjdu, co si nechám v rámci strachu ze samoty a toho zda to zvládnu ( je jedno zda finančně či psychicky ) líbit a co už ne. Je to jako když stojíte v obchodním centru a koukáte na nabídku. Tohle je toto a bude tě to stát toto, jsi ochotná to za to dát? Hlavně při tom přemítání nezapomeňme myslet i na sebe, lidi mají tendence vidět jen ty druhé a na sebe zapomínají. A nakládejte na sebe jen to co opravdu unesete – zvládnete, když už vidíte jen ty druhý a sebe ne, tak aspoň s mírou. Udření, nemocní nebo mrtví budete svému okolí i sobě k …  Mít rád není nic špatné a tento úplněk nás to učí několika násobně.

Přeji vám aby jste vše zvládli a pokud to je těžké můžete se poradit s kartami kudy dál.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16.5 – 17.5.2022