Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16. 9. – 18.9.2022

Krásný a spokojený dne vám všem,

v pátek nám vládla karta MRAKY, by to trošku těžký den, ale zvládli jsme to. Hlídat jsme si měli úbytek energie – což mnozí z nás pocítili už při raním vstávání a  chvilku trvalo, než jsme se probrali a začali fungovat. Tyto energie měli troku vliv na vztahy, kdy nebyla moc nálada komunikovat. Ale nebyla síla ani pracovat, práce moc od ruky nešla, což způsobila jak §nava tak i aktuální postavení planet na obloze. V finanční oblasti jsme si měli dávat pozor na zbytečné výdaje. Ve zdraví se nám mohli ozvat plíce a různé respirační choroby.

V sobotu nám vládne karta KNIHA, je to karta tajemství, ale i učení, pochopení a poznání. Jako by nás nabádala k tomu se více zajímat u určitá témata. Kdo se rozhodne jít na nějaký kurz popřípadě se jinak vzdělávat, má na to vhodný den. V takovém případě vám půjde učení hezky od ruky. Jinak tato karta přináší i pochopení daných životních situací, tím se taky učíme, kdy nám jisté věci zapadnou do mozaiky jako puzzle. Zdravotně pozor na psychiku a vyčerpání, nic se nemá přepálit.

V neděli nám vládne karta SLUNCE, což je velmi hezká a pohodová kartička která přeje hojnosti, dobré náladě a pohodě. Pro mě je to velmi příjemný den kdy retrográdní planety pomalu začne ovlivňovat plenta Pluto – v pondělí její síla najede naplno a bude mít pozitivní vliv na dané situace a běhy. Na což se těším, jelikož vliv retrográdních planet – je jich většina- je opravdu ubíjející, aspoň že veselý Pluto tomu dodá jiskru a šťávu. V neděli bychom moli pomalinku začít dýchat a v pondělí už být i mnohem veselejší. Jinak karta SLUNCE přeje všemu dobrému, mělo by se začít dařit v obchodě, práci, ve vztazích nám taky zasvítí sluníčko a hlavně začneme se cítit i po energetické stránce lépe, ne tak utlumeně.

Přeji vám krásné dny a hodně pohody.

S láskou

Blanka Čížovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 16. 9. – 18.9.2022