Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 17.3.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

na zítra nám padla kartička KYTICE, jsou to velmi příjemné energie a ponesou se v duchu přátelské nálady a pohody, vlastně jako dnes. Některé jedince, třeba jako mě, to potáhne ven do lesa, do lůna přírody, což je moc dobře jelikož s přicházejícím jarem se do nás vlévá nová energie a kde jinde ji nejlépe načerpat než v lese. Po pravdě už se těším na víkend, který celý procourám po Černošických lesech a okolí. Už aby to bylo.

Též tu budeme mít trošku kreativity, která nám pomůže s jarní výzdobou, což jsem si užila dnes a pěkně jsem se vyřádila na zahradě, kde jsem chystala stromy a keře na Velikonoce. Tak už mi zbývá jen se vyblbnout doma a vyzdobit domeček. I s tím zítra některé z nás začnou.

Nevím jak vy, ale nějak cítím, že tyto Velikonoce budou fenomenální a energie na rituály hodně silné, proto je dobré si vše včas nachystat.  Hlavně tohle jaro je neskutečné silné, má tolik síly že by probralo i ,,mrtvého“.

A když jsem zmínila rituály, tak na stránkách máte kompletní SVÍČKVOU MAGII i s odkazem na obchůdek kde svíčky kupuji. Nějak se mi nechtělo rozepisovat jeden rituál za druhým, tak že takhle to máte vše v jednom kuse a můžete si vybrat. SVÍČKOVÁ MAGIE je jednoduchá, rychlá a zvládne ji i malé dítě.

Ale ke KYTICI, když to shrnu, bude to fajn den, dařit by se mělo vše a zase jako vždy to bude na nás jak si to uvaříme a jak nám ten den bude chutnat. Přeji vám aby chutnal.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 17.3.2022