Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 17.6.2022 A VÍKEND 18.6. – 19.6.2022

Krásný a spokojený večer/ den vám všem,

omlouvám se za zpoždění, ale abych to trochu vyžehlila a vy jste věděli co nás čeká o víkendu a podle toho si udělali plány dávám sem POVÍDÁNÍ na celý víkend. 🙂

Dnes nám vládla karta MEDVĚD, tato kartička je silně ochranná. Říká, že vždy máme za zády někoho kdo za námi stojí, ochraňuje nás a pomáhá nám. Nemusí to být jen člověk, i když mohu z mojí zkušenosti říct, že v mém případě jsou to i lidé a za ně velké díky, ale může to být i např. Stvořitel, Bytosti Světla, Andělé apod. Čím víc se na této planetě dějí nepravosti, tím silněji cítím jejich přítomnost a pomoc. Náhoda totiž neexistuje, to co se nám děje, je určitý plán, zkouška, která nás má přivést od ,, materie“ i k duchovnu, nejlépe ke kombinaci obojího a nalezení harmonie jak ve spiritu, tak matérii. Oboje je totiž pro život zde na Zemi důležité. nežijeme přece s prány, že? Když dnešek shrnu, byl velmi přínosný, já osobně pochopila hodně věcí v mém životě, propojení mezi nimi a zpracovala jsem si nějaké ty,, stíny“ co byli ve mě. Ano, i já mám ,, stíny“, ale ty má v sobě každý kdo prošel tímto slzavým údolím. Ale i přes to je tu krásně a díky Stvořiteli za to, že tu mohu být.

No a co v sobotu? Už teď v páteční večer si s námi pohrávají energie karty DOPIS, přinášející různé zprávy, ale i pochopení a poznání. Zda to bude v dobrém či zlém záleží na naší nátuře jak to uvidíme. Dle Vesmírných zákonů dobro ani zlo neexistuje, je jen jednota. To jen mi lidi, podle našeho rozpoložení, strachu a zkušenosti, tak rozdělujeme. Přeji aby to bylo vše v pohodě.

V neděli, ta je sice daleko, ale znáte to, víkend vždy uteče jak voda a než se nadějeme je pondělí a jdeme do rachoty, tak že v neděli nám vládne kartička RYBY. Kromě dobrých obchodů a hojnosti, tedy nemyslím, že by někdo v neděli obchodoval, to mají lidi jiné starosti, by se nám mělo dařit. Karta RYBY přináší i pocit štěstí, pohody a radosti. Hlídejte si ledviny, hodně pijte. Ono, v tom vedru co bude, taky nic jiného nejde dělat.

Přeji vám krásný víkend, hodně pohody a lásky.

S lákou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 17.6.2022 A VÍKEND 18.6. – 19.6.2022