Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 18.1. – 19.1.2024

Krásný a spokojený den moji drazí,

včera a dnes byl úžasný den, jako vždy, ale proč o tom píši? Konečně jsem se rozhoupala a začala dělat RIUTÁLY pro veřejnost. Což mi tedy trvalo, než jsem se rozhodla tak udělat. Ale lidé potřebují pomoct a jinak než přes karty a magii to neumím. Taky jsem konečně rozjela KURZ TAROTU o který si tolik píšete. Ale udělala jsem velkou změnu, bude osobní a ne online a myslím, že to bude skvělé, aspoň si budeme blíž a více se s kartičkami vyřádíme. 🙂 Moc se na vás a kartičky těším. Věřím, že vy též. 🙂

Tak to jsou novinky a jdeme na kartičku den. 🙂

Na čtvrtek 18.1.2024 nám padla karta  SPRAVEDLNOST. Je to den kdy si uvědomíme, že naše snahy byli odměněny nebo potrestáni ( lekce k pochopení ), dle nátury každého z nás. Když škodíme je jasné, že dostaneme od života ,, přes čuňu, ale když se snažíme žít dle Vesmírných zákonů a našeho svědomí vždy nějaká ta odměna přilítne. O tom není pochyb. Ještě jsem si doložila další kartičku a to kartu X. POHÁRŮ. Věnovat bychom se měli rodině a lidem blízkým. Pokud se nějaká karma dnes projeví, tak právě na této úrovni. Jinak se nám bude dařit jak pracovně tak finančně, přesně podle toho jak jsme zaseli.

Afirmace na dnešní den je: ,, Dávám si život do pořádku.“

Na pátek 19.1.2024 máme energie karty III.MEČŮ, která přináší trošku starostí. ty ovšem zvládneme, když vynecháme emoce a začneme používat čistý rozum – logiku, tak vše dobře dopadne a večer si v pohodě ,, odfrkneme“. Ve vztazích tedy opatrně, trochu kroťme své ego. V práci nedávejte hned výpověď, když vás to tam štve, tak si nejdřív něco najděte a pak jim výpověď dejte v plné parádě. U penízků opatrně. A co se týká zdraví, tak pozor na zlomeniny a úrazy.

Afirmace na pátek je: ,, Jsem připraven/a dělat rozhodnutí bez ohledu na to, jestli budou příjemná.“

Přeji vám krásné dny, pátek zvládněte s kytičkou a budu se na vás těšit příště. Má vás ráda.

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 18.1. – 19.1.2024