Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 18.3.2022

Krásný den moji drazí,

zítra tu máme ,, červí “ úplněk a spolu s ním i probouzení žížal a dalších tvorů žijících v zemi. Tento víkend doporučuji nechat ještě půdu v klidu, též doporučuji nestříhat růže a stromy, moc bychom jim tím nepomohli. Vyřádit se na zahrádce můžeme o příštího týdne, kdy už bude vše připraveno na náš ,, zásah“. Taky mě svrbí prsty a nejraději bych se rukama zabořila do hlíny, ale musím vydržet. Holt půjdu šmejdit do lesa, tam to bude příhodnější.

Na zítra máte nachystány články, které jste tak chtěli a to  VÝROBA SVĚCENÍ VODY  a článek ÚPLŇKOVÝ RITUÁL NA 1.3.2022, tak že kdo chcete můžete čarovat jak ,,vzteklí“, inspirace máte dost a pokud nenajdete co hledáte doporučuji kouknout na článek SVÍČKOVÁ MAGIE.

Tak že to bylo k zítřejšímu úplňku a jdeme na kartičku dne. No, bude to zajímavé, jelikož nám vládne karta MEDVĚD, která poskytuje velkou ochranu. To jsou dobré zprávy hlavně v oblasti rituálů, kdy by se nám měli opravdu povést. Tato ochrana je přímo z Božského zdroje, tak že pokud budeme urovnávat své nepokoje, a to jak vnější, tak i ty vnitřní mělo by to vést k úspěchu a vytouženému klidu a harmonii. Ve vztazích se najde někdo kdo pomůže a podá ochranou ruku. Já naštěstí ,, svého Medvídka“ u sebe mám ustavičně v podobě mého manžela, tak že se těším na jeho pozornost. V práci máme velmi krásné energie,  i zde by se mělo dařit. V podnikání se můžeme těšit na klienty a silnou ochranu od blízké osoby. Zda to bude partnera, manželka, manžel vám neřeknu, to poznáte vy sami. Vždy je dobré se nechat příjemně překvapit. Po finanční stránce je zde hojnost, ale i upozornění a rozumné nakládání s penězi.

Tak že nás čeká opravdu luxusní den a přeji vám aby jste si ho užili na plné pecky.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: Co se týká výkladů, prosím klienty o trpělivost. Je vás hodně a bohužel, můj čas je stejně dlouhý jako váš a nedá se nafouknout. 🙂 Sice pracuji až se ze mě kouří, abych vše stihla, ale i tak již objednávám lidičky na první týden v dubnu. Proto již nepřijímám objednávky na výklady vypracované do 24 hodin, už není kdy je dělat.

Děkuji za trpělivost a pochopení.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 18.3.2022