Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 19.10. – 21.10.22

Krásný a spokojený den moji drazí,

včera jsem nějak lehla ( ženské věci, nic vážného ), ale i tak udělám kartičku na včerejší den aby jste si mohli udělat ,, revizi“ středy.

Ve středu 19.10.2022 nám vládla kartička PTÁCI, ta je spojena s kolísavým talkem, ale i náladovostí, což může uvést nás i naše okolí trochu do chaosu. Dne to byl ale veskrze dobrý, mělo se dařit, díky spolupráci, jak v práci, tak ve vztazích a při troše dobré vůle a snahy vidět na světě i to dobré se dalo vše zvládnout s kytičkou. Finančně to bylo kolísavé, ale kdo používá zdraví selský rozum tak i tuto oblast zvládl.

Dnes, ve čtvrtek 20.10.2022 nám vládne karta HAD, tak že si hlídejme střeva a trávení. Pozor na lidi úlisné a falešné, ale kdo má dobrou intuici tak se jim sám vyhne. Měly bychom se vyvarovat pomluvám a manipulaci. V práci bacha na vedení a v finanční oblasti se nedoporučuje dělat si půjčky nebo někomu penízky půjčovat. Jinak i tento den, i přesto že máme HADA je docela fajn a dá se zvládnout.

Pro jistotu sem dám i zítřek, jelikož je zde hodně práce a tu potřebuji stihnout, tak abych nezapomněla na kartičku dne. Zítra v pátek 21.10.2022 nám vládne karta MEDVĚD, což jsou velmi silné ochranné energie a dá se říct, že se nám bude dařit ve všech oblastech života. karta MEDVĚD je též spojena se silou, z čehož mám radost, protože mě po malé třídenní pauze opět čeká trénink a těším se jak si dám pod dohledem Ivanky ( moje trenérka ) pořádně do těla. Už mi to chybí. Pracovně, finančně i ve vztazích nosí karta MEDVĚD dobré energie, tak že by se nám mělo dařit vše na co sáhneme.  Navíc je zde stabilita, tak že co víc si přát.

Přeji vám krásné dny hodně pohody lásky a spokojenosti.

S úctou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 19.10. – 21.10.22