Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 19.7.2022

Krásný den vám všem,

na zítra padla karta KOSA, karta změn a ukončování. Ono toto období je tak trošku ,, sloužitější“ což potvrzuje i nástup Jaguára ( 16.7.2022 ) dle Mayského kalendáře a to hned v plné parádě po Drakovi. Tak že ve změnách v životě budeme i nadále pokračovat a karta KOSA nám to jen potvrzuje. Ale nebojte se sil jednat budete mít dost, ukončit to co nefunguje, kde jste jen ze strachu nebo ,, z donucení“ nebude takový problém jako dřív. Navíc dostanete i silnou duchovní podporu, tak že budete jasně vědět co dělat.

Pro ty co se mnou začali v období Draka sportovat, mám dobré zprávy. Jedeme dál, sil na to abychom dodali energii tělu i duši budeme mít dostatek a bude nás to neskutečně bavit. Jen u menstruace, trošku zvolněte, to by jste se mohli ,, vnitřně přehřát“. Ale kdo mě sleduje ví, že doporučuji, aby dámy v době svých dní se spíše věnovali sobě a odpočívali, tak jak to dělali naši modří předci. To jen tato doba tyto věci nerespektuje a pak se divíme, že jsou ženy přetažené, nervózní a nemocné ,, na spodek“. Prostě odpočívejte děvčata, však ona se rodinka o sebe dokáže postarat. Menstruace je totiž očista ženy od všech škodlivin a to jak tělesných, tak i duchovních a emociálních. Proto si zasloužíme klid a odpočinek v této době, pak lépe fungujeme.

Lidé si pořád myslí, že duše a tělo k sobě nepatří, opak je pravdou, i když sportujete, jíte dobré jídlo, milujete se s partnerem apod. jste stejně duchovní jako kdyby jste meditovali od rána do večera. Kouzlo je v tom, že to vše děláte srdcem, z lásky a radosti. To je pak ta nejhezčí meditace, jakou můžete zažít. A že se vám může klidně rozjet i energie kundalini, není žádný problém. Právě když tyto věci děláme srdcem a ne ,, zmusu“, nabíjíme jak sebe tak i naše tělo, tak i ostatní. Díky srdci získáváme energii jako bychom se změnili v perpetuum mobile, pak máte silu a energie na rozdáváni. Využijte tento čas pro sebe i ostatní jak nejlépe umíte.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 19.7.2022