Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 19.8. – 21.8.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

včera nám vládla karta PTÁCI, ti jsou spojeni s kolísavým tlakem, někdy s náladovostí a únavou. Ono je to logické, když nám lítá tlak nahoru dolu, tak se prostě necítíme ve své kůži. Já osobně jsem včera měla co dělat abych nějak fungovala, bylo mi z toho tak zle, že jsem sotva ,,lezla“ jestli se to ploužení dá tak nazvat. Ale déšť vše zlepšil, jakmile přišel energie se vrátila.

Celkově tento den přál tomuto stavu a mohu říct, že citlivější lidé to prostě nedávali. Spolu s tlakem lítala nálada, ale i finance, proto bylo dobré si je hlídat. Pracovní nasazení bylo rovno tlaku. Byl to náročný den, ale máme jej za sebou, hurá.

Dnes tu máme kartu RYBY, je spojená s vodou, té máme teď díky dešti dostatek. Ale i s hojností, dostatkem energie a penězi. Nějaká ta korunka navíc a to v jakékoliv podobě může přilítnout. Proč ne? Jsme šikovný národ, který si umí poradit. ve vztazích by měla vládnout dobrá nálada, pohoda a klid. Pracovně, díky novému přívalu energie by se nám mělo dařit, ale je to spíš práce ,, pod střechou“ než někde v lese či na poli. Dá se říct že to bude dobrý den.

V neděli nám vládne karta SLUNCE, i zde je dostatek, hojnost, dobré zdraví a síla ( energie ) vše zvládnout. Hodně dobré je že si můžeme užít krásnou neděli. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Což je paráda a věřím, že si užijeme skvělí den.

Přeji vám hodně pohody, klidu a lásky.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 19.8. – 21.8.2022