CO NÁS ČEKÁ?,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 20.1. – 22.1.2023

Krásný den moji drazí,

tento víkend to mám hektické, tak sem dám kartičky až do pondělí, Ať nemusíte čekat. Doufám, že se máte dobře, užíváte si zaslouženého volna a odpočinku.

Na sobotu 20.1.2024 máme X. HOLÍ. Je to trošku unavený a náročný den, což dělá to, že se na posledním stupni Kozoroha setkává Slunce s Plutem. Je to taková malá předzvěst k tomu, že dnes večer přejde Pluto do Vodnáře a začíná nová etapa lidstva. Více bude v článku ZDE ( vyjde kolem 17:00, tak si to hlídejte ). Cokoliv dnes budeme dělat bude úmorné, vše bude trvat

, z našeho pohledu dlouho a my se budeme cítit unaveni. Ani na pokec s přáteli či velké diskuse v rodině nás nebudou moc zajímat – hlavně těžší témata budou passé. Budeme chtít mít klid, prostě si někam zalézt a odpočívat – čerpat energii, meditovat a věnovat se věcem které nás potěší či dělají radost. A právě toto je pro dnešní den velmi důležité. Ano, dělat si radost, jelikož právě tento pocit, nás nabíjí, doplňuje energii a zlepšuje náladu. Pokud bude nejhůř mohu doporučit i procházku, příroda je neskutečně čistící a pomáhá nám víc než si myslíme, jen s ní musíme být v kontaktu. Též není na škodu vypustit z hlavy, aspoň na chvilku, všechny ty problémy a starosti a jen tak být a vnímat své pocity, které nás tak neomylně vedou. A nebojte se dnešní den, ač to nevypadá zvládneme s kytičkou a večer bude už lépe.

Afirmace na dnešní den: ,, Cílevědomě uplatňuji svou sílu, aniž se přitom stresuji, a umím s důvěrou zvládat i obtíže.“

Na neděli 21.1.2023 nám padla kartička SMRT, jak symbolické a bohužel i pravdivé, Pluto je už ve Vodnáři a začíná nová etapa lidstva ale i nás samotných jako jedinců. karta SMRT přináší jak transformaci, tak i uvědomění si věcí které pro nás měli, mají a budou mít smysl. Ale i jiný pohled na na svět, na hmotu a hmotné zajištění, ale i na vztahy, peníze a lásku. Tato ,, transformace“ ( je to tak profanované slovo, že jej už moc nemusím, ale dnes se sem vysloveně hodí ) bude pozvolná, ale i tak ji všichni cítíme – někdo víc někdo míň, a pomalu nás naše podvědomí vede ke změnám. Tyto změny, díky kartě SMRT budou nejprve v myšlení a cítění, na realitu přijde řada později, až si vše uvědomíme. Ale k dnešnímu dni. I tento den, díky hvězdám, bude trošku náročnější, budeme tedy přemýšlet co a jak dál. Rozhodnutí, která uděláme jak v oblasti práce, financí a vztahů nám hodně ovlivní budoucnost, jen jejich realizace bude ještě chvilku trvat. Je to logické, když má přijít změna začíná myšlenkou a citem – to jak se v dané situaci cítíme, a pak když to hezky zapadne jednáme. Užijte si tedy dnešní den, odpočívejte, v klidu si rozmýšlejte pro a proti vašich rozhodnutí a nebojte se přijmout následky. Vše dopadne dobře, nejlépe pro vás.

Afirmace na neděli: ,, S láskou a uvolněním opouštím vše přežité.“

V pondělí 22.1.2024 se díky kartě VII. MEČŮ, budeme cítit lépe než o víkendu, ale je to takové malé Pyrrhovo vítězství, před osudem prostě nejde utéct. Ale i tak to bude den radostný, dařit by se mělo ve všech oblastech života a navíc se budeme cítit dobře. jediné co nám nedá pokoj budou naše myšlenky, které nás budou nutit myslet na věci, které bychom měli tak trochu změnit. Nemusíme hned, to nikdo nechce, stačí po malých krůčcích. Někdy malý krok udělá neskutečnou změnu a posune nás dál. Nebojte se i toto zvládnete, chce to jen se nebát a jednat v souladu se svou duší. Nic víc. Ona totiž je mysl dost omezená, a když už nevíme kudy kam, nezbývá už nic jiného než se řídit srdcem – intuicí.

Afirmace na tento den: ,, Ovládám všechny schopnosti a prostředky potřebné k dosažení toho, po čem v hloubi duše toužím.“

Přeji vám moji drazí hodně sil, nadhledu, ale i odvahy. Též hodně lásky jak k sobě tak k ostatním a uvědomění si že i naše okolí prochází tím samým co my. Je proto nasnadě trpělivost a nadhled.

Mám vás ráda. 🙂

Pokud to bude moc těžké neváhejte využít radu karet, určitě najdeme nějaké praktické řešení vaší situace.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 20.1. – 22.1.2023