Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 21.2.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

v pondělí se můžeme těšit z energií karty RYBY. Jsou to velmi milé energie hojnosti, úspěchu a harmonie. Mám tuto kartičku moc ráda, uklidňuje rozbouřené emoce ve vztazích a pomáhá lidem opět najít cestu k sobě. V hojnosti nás učí, abychom více věřili sobě a neměli strach z okolností které jsou, ale poslouchali svou intuici a šly si za svým.

On totiž strach jako takový blokuje hojnost a čím více se strachujeme, tím větší blok a finanční starosti máme. A to po pravdě za to nestojí. Spíš než tento nepříjemný pocit v solaru, který nám bere sílu jednat a potažmo klidnou mysl a energii, je lepší se orientovat na vděčnost, na to co mám, např. že mám zdravé tělo a mohu si díky němu sehnat práci a vydělat potřebné peníze. Já osobně vděk používám nespočetně krát během dne. Není chvilka, abych Stvořiteli za něco nepoděkovala.

Ptáte se jak prosit o něco, např. o peníze. Já to dělám takto:,, Děkuji ti Stvořiteli za vše co jsi mi dal, co mi dáváš a co mi budeš dávat. Děkuji za hojnost, spokojenost a úspěch v životě. Děkuji ti za neomezenou finanční hojnost, která den ode dne více roste……… Děkuji, děkuji, děkuji.

Je to jen návod který mě naučil Miky ( Mikuláš ) Štefan, ale funguje dobře, protože díky němu převede to svou mysl na víru, že je o vás postaráno a tím pádem změníte kolem sebe energie, které pak přinesou vše potřebné ke spokojenému životu. Návod si můžete upravit dle svého a dá se použít na cokoliv. Jen pamatujte, že nesmíte nikomu škodit a ubližovat, tak že přání něčí smrti nebo neštěstí by se nesplnilo, jen by jste k sobě přitáhli to co přejete tomu druhému. Proto se v dnešní době máme soustředit na sebe a své věci a ne řešit druhé.

Přeji vám příjemný den a ještě příjemnější ,, čarování“, je mi totiž jasné, že to hned prubnete a proč taky ne, vyzkoušet se má všechno.

Kdo chcete mám ještě na pátek volné termíny na kartičky, tak se můžete přihlásit ZDE.

A láskou Blanka 🙂

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 21.2.2022