Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 22.2.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

máme krásné číslo na zítra, skoro samé dvojky, po součtu je to 12  tedy dle Tarotu VISELEC, pokud půjdeme dál dle Numerologie tak 1+2=3, tak že CÍSAŘOVNA. A teď si babo vyber.

U Lenormandek je to lepší, karta č. 12 jsou PTÁCI, což jsou skvělé energie a  karta č. 3 je LOĎ a o té víme, že je taky hodně pohodová. Někde v éteru jsem zaslechla, že se otvírají nějaké energetické brány a další podobné věci, no to se šušká vždy když jsou čísla u sebe podobná, lidé v tom od pradávna hledaní nějaký skrytý význam. Já jen doufám, že tyto krásné dvojky nám přinesou jen to dobré a to by měli, energie jsou vysloveně Boží. Jen je na nás zda je využijeme. Ale i tak si jdu míchnout a kouknout co vypadne, schválně co to bude?

Chvilka napětí, a máme tu … Tradááá kartu LILIE. Co k tomu dodat, fakt to bude bomba den. Bude přát v energetické oblasti čištění, napojení na Zdroj, aktivaci center, hlavně centra v pánvi, kundalíny a propojení i s Matkou Zemí. tak že paráda. Škoda, že není teplo hned bych si sedla na louku a propojovala bych se, až by se ze mě kouřilo. Ale ne jen duchovnem živ je člověk i na materiální úrovni to bude paráda, je zde hojnost, dostatek energie na práci a různé denní činnosti. Máme tu i úspěch a spokojenost. A ti odvážnější i možnost napravení rodinných vztahů a potažmo vytvoření pěkných vztahů do budoucna. JJ rodina je základ. 🙂

Tak  si užijte krásný den, už by mělo pomalu přestat foukat, tak i do přírody bychom mohli skočit a nabít se přicházejícím jarem. U nás už kvetou sněženky je to bomba! 🙂 Konečně.

Kdo budete chtít na tento pátek mám poslední volný termín v 17:00, stačí se objednat ZDE. Pak už budu objednávat na příští týden.

Mám vás ráda. 🙂

S láskou

Blanka

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 22.2.2022