Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 22.5. – 28.5.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

máme zde další týden a spolu s ním i novou předpověď. Tak jdeme na to.

V pondělí 22.5.2023 nám vládne karta SLUNCE, která přináší velmi příjemné a dobré energie v oblasti obchodu, finanční, práce a ve vztazích. Na nás je zda tyto energie využijeme ve svůj prospěch nebo je necháme bez povšimnutí odeznít. Ale i tak se nám bude dařit, jen nezapomínejme, že štěstí přeje připraveným a taky tak trošku ,, odrzlým“ lidem co se nebojí si říct a jdou si za svým.

V úterý 23.5.2023 na nás kouknou energie karty HORA. Ne vše co budeme dělat půjde snadno a podle našich představ, ale je třeba vytrvat, nevzdávat se a vyjdeme na pomyslný vrchol hory, stejně jako horolezci, kteří si jdou za svým cílem. Vždyť by nás to ani nebavilo, kdybychom vše dostali na zlatém podnose. Tak s chutí do toho….

Středu 24.5.2023 nám ovlivní energie karty KOSA. Pozor na drobné úrazy, ostré předměty a autonehody. Jinak to bude den, který přeje ukončení věcí, které ve svém životě už nechcete, což je na jednu stranu bolestivé na druhou stranu příjemné jelikož se uvolní místo pro nové projekty, vztahy a jiný náhled na věc či situaci. Dá se říct, že to bude plodný den, jen je třeba se nebát jednat, ale to je vždy o nás….

Čtvrtek 25.5.2023 se ještě ponese v trošku ,, těžších“ energiích, kdy nám vládne karta RAKEV, která nás donutí zamyslet se nad naším životem, naší spokojeností s ním i s námi samotnými. Už nebudeme chtít plýtvat čas na věci a lidi, kteří pro nás nejsou přínosem a budeme hledat cestu jak z toho ven. Pozor ovšem na malomyslnost a deprese, uvědomme si, že každá mince má dvě strany.

V pátek 26.5.2023 bude veseleji, jako odměnu za předešlé dny dostaneme energie karty RYBY, která přináší štěstí a harmonii do všech oblastí v našem životě. Mělo by se dařit hlavně v finanční oblasti, tak si to pořádně užijte.

Sobota 27.5.2023 se nese v duchu karty KOTVA, která je spojená se zakotvením, domovem, ale i prací a naší spokojeností. Mělo by se nám dařit ve všech oblastech a dokonce někteří z nás budou mít chuť vše zvelebovat, čančat, opravovat a dávat jinak dohromady.

I v neděli 28.5.2023 si užijeme energie karty KOTVA, aspoň tak získáme čas dokončit co jsme v sobotu započali a nestihli. Cellkově nás čeká báječný víkend.

Přeji vám všem hodně štěstí, lásky, pohody, radosti a hojnosti. A pokud vás něco trápí a potřebujete s tím hnout doporučuji poradit se s kartičkami, ty vždy vědí co s tím.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 22.5. – 28.5.2023