Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 22.6. – 23.6.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

sice máme po Slunovratu, ale jeho energie  fungují a budou silné ještě tři dny, tak že pokud jste nestihli čarovat  to můžete napravit. Já to nestihla, mám od neděle marodnýho muže a znáte to, když lehne chlap, tak je to horší jak malé děcko. Tak že mám co dělat abych vše stíhala. Ale ono brzy bude zase vše při starým.

Ale ke kartě dne. Dnes nám vládla karta PRSTEN, je spojena se smlouvami, manželstvím, dohodami a vším s tím spojeným. Byl to hezký den, kdy jsme si mohli přijít i na hezký peníz a dokonce se i domluvit na stálé práci, či uzavřít obchod. Nezadaní mohli potkat životní lásku a my ostatní jsme řešili vše kolem rodiny a jejího kruhu. Tak že docela pohodový den. Já osobně jsem jej celý projezdila, což dělám již nekolikátý den, už si připadám jak řidič z povolání. 🙂

Na zítra nám padla kartička JETEL, je to velmi hezká karta, přeje všemu dobrému a přináší spokojenost a krátkodobé štěstí. Dařit by se mělo ve všech oblastech života, teď už jen bude záležet na vás zda tyto energie využijete.

Přeji vám krásný den, hodně pohody, klidu a radosti.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 22.6. – 23.6.2022