Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 23.1. – 24.1.2024

Krásný den moji drazí,

jak jste zvládli sobotní přestup PLUTA DO VODNÁŘE?  Věřím, že dobře a že nové energie vám šli ku prospěchu. Uvidíme co nám poví kartičky, Tak jdeme na to.

Na úterý 23.1.2024 máme kartičku KRÁL HOLÍ. Tato nádherná karta přináší plnou náruč energie, chuti něco dělat a někam se posunout. V pracovní oblasti to bude velmi dobré, stačí se nebát vrhnout se do práce s plnou vervou a výsledky budou někde až neočekávané. Ve vztazích doporučuji poslouchat intuici, spíše se věnovat jeden druhému, než sám sobě a svým představám o tom jak by měl vztah vypadat. Vždy a to i ve vztazích dostáváme to co potřebujeme. Jak sami víte, přes vztahy se učíme znát svou sebehodnotu a sebelásku, proto intuice je v tomto směru namístě.  Finančně to je velmi dobré stejně jako v práci.

Afirmace na úterý: ,,Jsem silný, chápu se iniciativy a jednám cílevědomě, odvážně a odhodlaně ve smyslu své vnitřní pravdy a své intuice.“

Ve středu 24.1.2024 máme velmi krásnou kartu SVĚT, která nám říká, že jsme tam kde máme být, jelikož to co zažíváme nám přináší posun vpřed, úspěch a spokojený život do budoucna. když se otevřeme světu a možnostem, vše se pomalu mění v náš prospěch. Vím, ne vždy jsou tato rozhodnutí jednoduchá, ne vždy je to procházka růžovým sadem. Ale i když procházíme těžším obdobím je třeba neztrácet naději a neuzavírat se. Právě naopak, je třeba jít dál, hledat způsoby a možnosti. Jen se nevzdávat!!! A to je přesně to co máme udělat. Díky tomuto by se nám mělo dařit v práci, ve vztazích ale i po finanční stránce. I zdravíčko vy se mělo posunout na lepší stav, což jsem ráda.

Afirmace na středu: ,, Jsem tam kde mám být. Jdu po cestě, která je mi určená.“

Přeji vám moji drazí přátelé, krásné dny, hodně pohody, lásky a spokojenosti, ale i odvahy nebát se poslechnout sami sebe a jít dál svou cestou životem. a pokud by vás přeci jen přepadl strach co bude, nebo se objevila nějaká překážka nebojte se zavolat na kartičky. Ráda se vám podívám a spolu s kartami najdeme praktické řešení na vaše trápení.

Mám vás ráda. 🙂

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 23.1. – 24.1.2024