Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 23.2.2022

Krásný den moji drazí,

doufám, že jste si dnešní magický den užili v plné parádě a že bylo vše k vaší spokojenosti. Kdo nestihl čarovat ještě má čas a může využít 22.2.2022 ve 22:02 nebo 22:22. Tak s chutí do toho ať to stihnete.

Proto nebudu zdržovat a hned se vrhnu na kartičku na zítra. Na zítra nám padli dvě kartičky KOSA a LIŠKA. tato kombinace je velmi zajímavá. Dá se říct, že jen doufám, že Rusko zítra nerozpoutá 3. světovou válku,  protože kombinace karet KOSA + LIŠKA je silně varující před nefér hrou, dvojnásobnými intrikami, nečestným jednání, ale i o velkém nebezpečí. Mohu říct, že jakmile mi tato kombinace padne u klienta, když žádá o výklad z karet, hned od něj dávám ruce pryč a raději se omluvím, než abych mu udělala výklad. U lidí je tato kombinace stejně ,,smrtelná“, jedná se o lidi zlé a falešné, kteří rádi druhým škodí a utrpení druhých jim nosí radost a další přísun energie. Od toho opravdu ruce pryč! Třikrát fuj! Kdo mě zná ví že nejsem bába pověrčivá, ale tohle fakt ne ( tahle kombinace mi padla před lety a stálo to za to ).

Ale, aby to nebylo tak děsivé, protože tako kombinace nic dobrého nevěstí, hodila jsem si ještě jednu kartičku, která nám ukazuje jak z toho ven. A na to nám padla karta DÍTĚ. Tato kartička je spojena s vírou v lepší svět, ve Vesmír – Boha a dobré energie. Ne zbytečně malé děti vidí anděli a mluví s nimi. Vyžijme proto svou vlastní vůli, sílu a s vírou v DOBRO a orientujme se směrem k tomu co chceme a strachy nechme za zády. Ať si straší někde jinde, my si jdeme sovu cestou.

Přeji vám hodně sil, krásné energie plné podpory a lásky.

S láskou Blanka 🙂

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 23.2.2022