Nezařazené,  Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 23.9. – 25.9.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

v pátek nám vládla kartička KŘÍŽ, byl to trošku náročný den, ale i to jsme zvládly. Já osobně měla lítání po doktorech s klukem, tak že v mém případě náročné jelikož tyto pochůzky nemám ráda. Byla jsem z toho tak unavená, že zbytek dne jsem doma prospala a snažila se dát dohromady. Ve vztazích byla potřeba opatrnost, aby se to doma nehádalo a snažit se zachovat harmonii v podobě klidné diskuse, samozřejmě bez emočních výlevů, jinak by z toho vznikli hádky jak hrom. V finanční oblasti byla třeba opatrnost, hlavně pokud někdo někomu půjčoval peníze, může si být jist, že už je nevidí. V práci to bylo dobré, i když vyčerpávající, aspoň že byl pátek a začíná víkend. Navíc nám přechází znamení Panny do znamení Vah a to má taky hodně velký vliv na vše okolo nás, pak k večeru na to napíši predikci.

V sobotu, tedy dnes nám vládne karta  MĚSÍC, bude toho hodně psychicky náročný den. Ve vztazích si vše řečené dělte nejméně dvěma, lidé budou mít tendence podávat tu svou hodně zkreslenou realitu a většina lidí jim v tomto směru trošku skočí na špek. Ne vše je tak růžové nebo černé jak někteří jedinci vidí. V práci nás to nebude bavit, bude se to táhnout jak smrad, to samé platí o práci doma. Bude to chtít hodně sil aby se vše zvládlo. Pozor na hádky a nedorozumění ve vztazích, hlavně pubescenti budou citlivý a hádavý, nebo plačtivý. Jednoho mám doma vím o čem mluvím, od rána se s ním nedá vydržet. V finanční oblasti doporučuji být nohama na zemi a moc neutrácet.

V neděli, nám nastupuje nov, i o něm bude dnes večer článek, tak sledujte stránky, aby vám nic neuniklo. Navíc nám tento den vládne karta ZAHRADA, uvolnění, klid, pohoda a konečně po dvou dnech spousta energie. Neděle bude super, a vše by mělo jít jak má. Dokonce se povede dát do pořádku rozhádané vztahy, což je super. Tedy u normálně myslících lidí, u věčně nasraných a v opozici postavených puberťáků to moc nepůjde, ti mají svůj svět a nám rodičům nezbývá nic jiného než to přežít. Zde doporučuji hodně trpělivosti. Jinak by se mělo dařit v práci, obchodě a i po finanční stránce.

Přeji vám krásné dny a hodně pohody a sil.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 23.9. – 25.9.2022