Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.2.2022

Krásný den moji drazí,

dnes píši o chvilku později, ale přece. Dnešní kombinace KOSA + LIŠKA u mě sice nebyla ,, smrtelná“, ale taky stála za to. Jelikož ráno jsem se probudila s tak oteklými nosními mandlemi a takovou rýmou, že jsem nebyla schopna ničeho. Nějak jsem se dokodrcala na ORL bych našla úlevu v nosních kapkách, ATB a lécích na otoky. Bylinky v tomto směru už nepomohly a trápit se nemělo smysl. Prospala jsem celý den, ale už je mnohem lépe a mozek začíná tak trošku fungovat. Někdy je prostě třeba si nechat pomoct lékařem, mimochodem nic proti doktorům nemám, znám spoustu skvělých lékařů se kterými spolupracuji, ale i hodně těch co na mě pouští vražedné pohledy a jsou nepříjemní, když zjistí že jsem bylinkářka.  Jako naše nová dětská lékařka. Ale o tom ten svět je, žijeme v dualitě kterou máme přeměnit na harmonii, ale hodně lidem to ještě nedošlo. 🙂

Na zítra mi při míchání vypadli hned tři kartičky a to karta JETEL, DOPIS a PÁN. Jako by té karetní štědrosti nebylo včera dost, asi si chtějí povídat holky. Dá se říct, že nás čeká velmi hezký den, karta JETEL nosí jako vždy štěstí, sice krátkodobé, ale nosí. Proto je dobré zítřejší energie využít naplno, spolu se zprávami, které nám přináší karta DOPIS. A k jejich realizování můžeme použít naší vnitřní sílu solaru a dobré přátele, kteří nám přejí a jsou ochotni pomoci. Sice je takových lidí jak šafránu, ale jsou a díky Bohu za ně.  Jedním slovem užijme si to, protože by se mělo dařit ve všech oblastech života, tj, v finanční sféře, pracovní, podnikatelské, vztahové, a ve zdraví nám přichází uzdravení a dobrá nálada.

Na co si dát pozor. Jako vždy na lidi nepřející a zlé, kteří nás stahují dolu, i když zítra jim to dá trochu víc práce. A také nebát se jednat, protože naším největším nepřítelem jsme my sami a náš vlastní strach.

Přeji vám všem báječný den, hodně pohody, lásky a spokojenosti. Kdo toužíte po mém výkladu z karet, tak objednávám na příští týden a pokud nechcete zbytečně čekat doporučuji využít možnosti termínů na pondělí a úterý.

A láskou

Blanka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.2.2022