Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.3. – 25.3.2022

Krásný den moji drazí,

omlouvám se za pauzu. Tedy spíše za zmatky. Včera jsem si tak krásně žila v časovém posunu, že jsem večer usínala s představou, že karta na 24.3. je hotová a jaké bylo překvapení, když jsem zjistila, že ne. Že se mi vše  tak prazvláštně posunulo a splynulo s jinou realitou. No, to se mi někdy stává, že ulítnu. Ale mělo to svůj smysl.

Dnes nám vládla velmi příjemná karta SLUNCE. Ano ta stejná jako včera, tak že se nedivím že se mi to spojilo. Energie byli stejné, stejně nádherné, dá se říct až Božské. Tedy aspoň, tak jak jsem to vnitřně prožívala já. Je zvláštní, že když se to ve světě – ,, venku“ víc a víc mele, tak já mám v sobě větší a větší klid a víru ve Stvořitele. Za vším je smysl něčeho co nevidíme, co je nám skryté a navíc zahaleno rouškou spekulací a manipulace, tak  jen klid nás udržuje při zdravém rozumu, i když teď jak to čtu tak o tom mém pochybuji. 🙂 Jak říkám:,, Co člověk, to jeho pravda.“ Ale kde je pravda????? Tedy z toho lidského hlediska.

Ale ke kartě na zítra. To nám padla karta STROM, když se koukneme na lidské tělo jsme jako ten strom. Nohy jsou kořeny se kterými jsme spojeni s matkou Zemí, proto je taky dobré chodit v létě bos, aby jsme byli co nejvíce spojeni právě s ní. Kmen je naše tělo, které je plné energetických center, vy znáte jen základních 7, ale vězte, že jich je mnohem víc, ale, to je na delší vyprávění, tak někdy příště. Koruna je naše hlava spojená s Vesmírem, Stvořitelem a s Bytostmi světla, proto čím silnější spojení tím rozrostlejší koruna. No, a když to všechno hezky spojíme a naučíme se právě tyto dary správně používat, je vše pak v naprostém pořádku. Jsme zdraví, plni síly, žijeme v hojnosti, klidu a lásce. Je hezké jak se lidé šťourají v tom co byli v minulých životech, co vše zažili, udělali apod. Máme za sebou tisíce inkarnací a vždy jsme byli tím ,, STROMEM“, vždy jsme mohli využít svou sílu a vždy jsme byli, jsem a budeme LÁSKOU. A to je právě to proč tu jsme.

A já vám přeji, aby jsem ne jen zítra, ale pořád jste byli LÁSKOU, je to to nejhezčí co můžete zažít.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.3. – 25.3.2022