Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.6.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes máme Svatojánskou noc,  kdy se sbírají léčivé bylinky, které právě v toto dobu mají tu největší sílu. Kdo si dnes večer nasbírá devatero svatojánských bylin, bude odměněn jejich nadpozemskou silou. Které bylinky to jsou a co s nimi můžeme dělat najdete v článku ZDE.

Přeji krásnou Svatojánskou noc a nezapomeňte, že kromě bylinek se otvírají i skály a vydávají své poklady. Pokud se rozhodnete na takovou výpravu vyrazit, doporučuji pokoru a laskavost k bytostem místa a nezapomeňte na dárek, který jim tam zanecháte jako poděkování za bylinky a další dary.

Ale k zítřku. Na pátek nám padla karta KLÍČ, která zavírá i otevírá všechny zámky, jak příhodné k Svatojánské noci, kdy se skály otvírají. Takový poklad může mít mnoho podob, pro někoho je to láska, pro jiného dům, pro dalšího klid  nebo majetek. Vždy je to o nátuře a nastavení dané osoby.  Karta KLÍČ právě na zítra, začíná pomalu vládnout už teď, nám otevře nové možnosti, ale zabouchne staré dveře do kterých se nebudeme moct vrátit. Je to logické, minulost nejde změnit, proto nemá smysl se s ní trápit – zde jen odpustit a jít dál. Budoucnost ještě není a jediné na co se můžeme spolehnout je současnost, to co máme v tomto okamžiku. Právě současnost nám pomáhá tvořit budoucnost – pootevřít daná vrátka.

Celkově zítřejší den bude mít velmi hezké energie naděje a stability, dařit by se mělo na všech frontách, i když hodně záleží na tom, zda se pustíte toho starého a dáte šanci novému.

Přeji vám hodně lásky, pohody a radosti.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.6.2022