Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.8.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

na zítra tu máme přátelskou kartu KYTICE. Bude to hezký den, velmi se nám bude dařit a dá se říct, že díky příjemnému pocitu v nás, který tato kartička přináší si nastavíme pohodu, klid a radost. Ono je to mezi námi potřeba. Právě naše nastavení nám ukáže v realitě co je v nás. A po pravdě někdy to není moc hezký pohled. Kolikrát ani lidi neví co v sobě mají, kdyby zrcadlo místo tváře ukazovalo charakter, tak by jsem se asi hodně divili. Ti moudřejší by s tím začali něco dělat a snažili by se o změnu, ti méně moudří by kolem sebe jen závistivě prskali a škodili dál. Vím, že se opakuji, ale opravdu už je doba kdy se nám realizuje to co máme v sobě, naše strachy, naší pohodu, ale i obavy, radost, i lásku k sobě i druhým. Pokud opravdu chceme ,, přežít“ v tomto bláznivém světě nezbývá nám nic jiného než být vděčni za to co máme, přijmout výzvy, postarat se sám o sebe a mít rád, opravdu rád, sebe a své okolí.

Celý život jsem si myslela, že na ,, stará kolena“ budu mít klid a pohodlíčko a místo toho jezdím s mým milovaným manželem kácet stromy do lesa ( suché, živé by mě boleli ), dělám s motorovkou, se sekerou a makám jak chlap, tak jak jsem v životě nedřela a to jsem dělala různé práce, protože život se semnou moc nepáral. Ale jsem šťastná, protože to dělám jak pro sebe, tak pro rodinu a hlavně je to příležitost se něco naučit a postarat se o sebe. A o tom to právě v této době je. Přestat fňukat a jít makat, i když to je těžká práce a ze začátku sotva lezete, bolí vás celý člověk, ale jdete protože víte, že když to neuděláte bude vám např. v zimě zima, protože nemáte nebo spíše nechcete platit tu zlodějnu co energetické závody předvádějí. Prostě klid a pohodlíčko se nekoná, neprožiju klidný stáří jako moji rodiče a prarodiče, taky je jiná doba, a i přesto jsme vděčná Bohu za každou příležitost z toho co je se vyhrabat. I když to je těžká chlapská práce, kterou bych nikdy před tím nedělala. Právě vděk za to co máme nám přináší další a další možnosti. A díky Bohu za ně, je o nás postaráno i přesto, že to není zadarmo a nelítají pečený holuby do huby.

A o tom to prostě dnes je, tak že hlavu vzhůru, nebojte se výzev, pořádně se do toho života zakousněte a nenechte se odradit. Je to váš život a vaše volba. A zítra díky kartě KYTICE na to máte super energie. 🙂

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 24.8.2022