Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 25.2.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

dnes je smutný den ( a říkám si, že jsem před dvěma dny raději nedržela hubu, když jsem mluvila o válce Ruska s Ukrajinou v Povídání s kartičkami), ale i tak doufám a věřím, že vše dobře dopadne. Sice mám podezření, že Západní svět obětuje Ukrajinu, aby se uchránil a nerozzuřil ,, ruského medvěda“ ještě víc a tím zabránil válce. Ale je tu otázka, bude to stačit? Nebude chtít ,, ruský medvěd“ ještě víc? Osobně mám pocit, že půjde dál, že svou ,,gubernii“ chce rozšířit i o jiné státy, které byli dřív v jeho područí, uvidíme necháme se překvapit. Dost bylo smutku a politikaření ( ,,nechtěných“ předpovědí ), pojďme na kartu dne, ta snad bude veselejší než dnešní den.

Máme zde velmi hezkou kartu přátelství, vzájemné pomoci a i míru. Ano, mluvím o kartě KYTICE, která sama osobně přináší řešení konfliktů, naději na lepší zítřky, ale i pomocnou ruku v dobách těžkých a stejně jako karta JETEL i trochu toho štěstí.

S kartou KYTICE k nám přichází i velmi jemné a krásné energie jara, kdo čas od času vystrčí ven nos, tak vidí v plné parádě, jak se vše probouzí a začíná žít. Ano, dnešní slunečný dne byl toho příkladem. I když sotva lezu, jelikož mě skolila ,, chcípavka“, tak si čas od času dojdu na terasu nadýchat se čerstvého vzduchu a užít si prvních slunečních paprsků.

Je dobré se v tak těžké době, plné strachu, soustředit se na tyto ,,velké maličkosti“ a dávat víc prostoru tomu dobrému, než strachu co bude. Strachem totiž posilujeme to čeho se bojíme, proto obraťme svou pozornost směrem který nám dělá radost a kde se cítíme dobře. Přesně tak, jak nám radí karta KYTICE.

Jinak tento den bude super a pokud budete chtít můžete tyto energie využít ve svůj prospěch a to ve všech oblastech života.

Přeji vám krásný den, hodně lásky a slunečních paprsků. Na víkend pro vás chystám malou akcičku, ale nechte se překvapit, povím vám to až zítra u dalšího POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI.

S láskou

Blanka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 25.2.2022