Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 26.2.2022

Krásný a spokojený den moji drazí přátelé,

dnešní den byl u mě ve znamení spánku a odpočinu, inu ,,chcípavka“ si vybírá to své. Ale jsem za to ráda, po dvou letech nekonečné dřiny jsem se mohla konečně pořádně vyspat a odpočinout. Když nemoc přijmeme a pochopíme proč jsme ji dostali, tak zjistíme, že to je velký dar který nás učí, že něco děláme špatně. Já například pracuji 16 hodin denně a skoro neodpočívám, spánku věnuji cca. 4 hodiny. Dnes vím, že to prostě musím změnit a nezbláznit se ze záchrany světa a lidstva. 🙂

Na zítra nám padla velmi dynamická karta PÁN, jsou to j jedné časti velmi hezké energie, které vedou k aktivaci solaru a touze jít si za tím svým, což je moc dobře. Druhá, trošku temná stránka kartičky PÁN je sobeckost, jinak řečeno vidím jen sebe a jdu si za svým i přes mrtvoly. Proto je velmi dobré k solaru aktivovat i hruď, která dodá tomuto jednání jemnost a cit. Jinak to bude velmi krásný den plný pohody a přemýšlení nad naší budoucností a tím co bychom ještě chtěli dokázat, či vytvořit.

Přeji vám všem krásný den, hodně pohody a radosti. Včera jsem slíbila že bude nějaká AKCIČKA NA VÝKLADY Z KARET, tak své slovo plním Máme zde poslední víkend v měsíci a spolu s ním AKCI NA VÝKKLAD Z KARET PO TELEFONU. Upozorňuji, že už tak mám dost nabito, tak že kdo dřív přijde ten dostane dřívější termín.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 26.2.2022