Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 27.2.2022

Krásný den moji drazí přátelé,

všimli jste si? Někam se nám ztratil covid, už tři dny sleduji několik zpravodajských kanálů, abych si udělala obrázek o dané situaci, ale i jiné zdroje, a zjišťuji, že covid utekl před Ruskou válkou s Ukrajinou. Kam pak se nám kluk poděl? Že by na západ, nebo šel bojovat za svobodu a demokracii na východ? Kdo ví kde se nám toulá. Ať je kde chce je pryč, ale máme tu jinou masáž, plnou strachu. Nezapomínejte, že to samé jsme zažívali dva roky s covidem, inu dobrá propaganda vždy udělá ,,dobrou práci“. Pokud se nechcete vést s proudem, doporučuji zjišťovat si informace a udělat si vlastní obraz.

Jistě jste napjatí co nám karty radí na zítra. A máme tu kartičku DÍTĚ, je to velmi milá karta, která nám ukazuje krásy života, radost z něj a poznání. Její nevýhoda je manipulace a naivita, sami jsem to jako děti zažili v rodině, ve škole apod. tak že se nemusím na toto téma rozepisovat.

Přeji vám krásný a spokojený den plný pohody a též přeji hodně nadhledu a zdravého rozumu. Opravdu se nenechme strhávat tím co vidíme v médiích, nezapomeňte na film Vrtěti psem, tak to bylo podobné. Mějme zdraví úsudek a používejme svou mysl, tak aby nám přinesla dobro.

S láskou

Blanka Čížkovská Magictar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 27.2.2022