PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 27.6.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

dnes máme kartu KNIHA, která odhaluje tajemství, přináší pochopení dané situace, můžeme se též něco naučit a posunout dál. Jak tento den prožijeme záleží hodně na nás a na našem nastavení – hlavně ráno, kdy si už samotným probuzením ( náladou ) lajnujeme daný den. Přeji vám, aby tento den se vydařit a šlo vše podle plánu.

Celé tajemství úspěšného dne je právě v náladě se kterou se probouzíme. Můžeme vstát a těšit se na to co vše dnes zažijeme a užít si fajn den. Ale ne každé ráno je posvícení a my můžeme vstát unavení, rozlámaní, bolaví, ale i naštvaní, že musíme dělat věci které se nám eklují a nedělají nám radost, jen abychom přežili.

A právě je zde kouzlo úsměvu, který nám může zpříjemnit den a naděje, že jak tohle vše zvládneme zase bude dobře. I tyto těžké dny hledejme v životě to dobré – to že máme kde spát, co jíst, že jsme zdraví, že svítí sluníčko, či že se naše dítě na nás usmálo a je šťastné. Právě tyto věci nám pak dají sílu zvládnout a dělat to co nás nebaví, nenaplňuje a zpříjemní den.

Ono vše jednou skončí i období ,, na ho…no“ a na nás záleží zda budeme dávat energii tomu co je na nic nebo zda se zapřeme, nastavíme si dobrou náladu ( se kterou se dá vše zvládnou lépe ) a toto pokakané období prostě zvládneme s kytičkou. Je to jen a jen na nás.

Přeji vám aby se vám vše dařilo, aby ,, to vaše moudro“ vám pomohlo na cestě vaším životem.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 27.6.2023