Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 28.11. – 4.12.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

máme tu další týden a spolu s ním i novou předpověď. Dle astrologie by se mělo jednat o náročný týden, tak uvidíme co řeknou kartičky. Jak jsem koukala do horoskopu na tento měsíc bude náročný začátek prosince cca prvních 6 dní, zbytek tohoto měsíce bude dobrý, jsou tam příjemné konstelace, tak že Vánoce a zbytek adventu by pak měl být krásný.  Tak se pojďme kouknout co nám řeknou kartičky. 🙂

Na pondělí 28.11.2022  nám padla kartička ČÁP která přináší příjemné energie změny a příval energie. Karta ČÁP je též spojena se stěhováním, otěhotněním a novými začátky. Není divu obě výše jmenované záležitosti mohou životem pěkně zatočit. Ale i my ostatní si přijdeme na své, nové energie nám dají sílu ukončit věci nefunkční, kde nejsme šťastni a s chutí se vrhnout do nových začátků. U někoho je to ukončení vztahu – manželství, u jiného nová práce, či jen změna myšlení a vnitřního nastavení. Každému dle jeho zásluh a nátury. Ale ať se děje cokoliv v tento den máme dost sil jít dál. zdravotně si hlídejme kolena a klouby, mohly by trochu zlobit.

Úterý 29.11.2022 vládne karta  ZAHRADA, i tyto energie jsou příjemné, přejí setkávání lidí, společnosti, povídání a pohodě. V tento den si tedy můžeme užít přítomnost přátel probrat s nimi vše co nás trápí nebo dělá radost. Pokud jste ve nějakém sváru a cítíte, že ještě není čas vše ukončit, je tento den dobrý na klidnou diskusi a možnost nastolení smíru. Ale musí být této myšlence nakloněny obě strany, nejde nic lámat přes koleno.

Ve  středu 30.11.2022  se můžeme těšit z energií karty VĚŽ. Sice nám vše bude připadat složité, trošku ,, neprůchozí“, ale při troše vnitřního klidu a nadhledu se přeci jen cesta ukáže a my budeme vědět kudy dál. Je to jako když stoupáte po schodech do velmi vysoké věže. Z počátku máte pocit, že to nikdy nevyjdete, v půlce cesty toho máme plné zuby a tak ej zatneme a jdeme dál až dojdeme na vrchol a pokocháme se krásným výhledem, který je naší odměnou za vynaloženou práci. A tak to je i v životě, hodně věcí se zdá na začátku velmi těžkých, ale když vykročíme na cestu a kousek ujdeme víme, že o přes všechny překážky a trápení stejně dojdeme k cíli a pak jsem šťastní, že jsme to nevzdali, protože ta odměna stojí za to. I přesto že začátek dne bude trochu namáhavý, zvládneme to a večer budeme spokojeni sami se sebou.

Čtvrtku 1.12.2022 vládne karta JEZDEC. Této kartě říkám: ,, rychle myslím, rychle jednám.“ její energie tomu dopovídají, jelikož vše co se bude kolem nás dít bude tak trošku ve zrychleném módu. Naštěstí jsme na to zvyklí, tak že nám ani nepřijde, jak ten den rychle utíká mezi prsty. Čtvrtek navíc přej cestování, novým zprávám – doufejme, že dobrým, zlého bylo už dost, a rychlím neodkladným jednáním, kdy mysl pojede na plné obrátky. celkově by to měl být dobrý den, dle doprovodných karet SLUNCE a RYBY pohoda, která přeje jak dobrým vztahům, tak i obchodu a penězům. Zdravotně si hlídejme kotníky, tak koukejte kam šlapete.

V pátek 2.12.2022 nás potěší energie karty PTÁCI, dá se říct, že to bude přelétavý den, kdy nám může tlak i pohoda lítat nahoru a dolu, ale i to zvládneme. Pokud si uhlídáme vnitřní klid budou tyto energie příjemné a můžeme je využít k různým aktivitám spojeným s pohybem – jen s mírou nic se nemá přehánět.

Sobota 3.12.2022 přináší kartu MYŠI, pozor tedy na úbytek energie, ale i peněz – oboje je spojené a totéž. Celkově tento den bude tak trošku ,, nahlodaný“ proto si hlídejme klid, ve vztazích pozor na hádky a nedorozumění a v finanční oblasti držte raději korunky na uzdě. To nemluvím o tom, že někomu dnes půjčit jakýkoliv obnos peněz je rovno charitativní činnosti, protože penízky už neuvidíte. Zdravotně pozor na žaludek a trávení, může pozlobit.

V neděli 4.12.2022 se trošku hlídejte, hlavně ve vztahové oblasti, vládne nám totiž karta  MRAKY a to může přinést hodně nepříjemnou průtrž mračen v podobě hádek, osočování a vyčítání. Asi bude lepší si zalézt někam do koutka, nejlépe pod deku s něčím dobrým na zub a na čtení či koukání a užít si odpočinek a klid. Ono stejně se nám nebude chtít nic dělat, tak že odpočinek je jediná rozumná varianta. Zase na druhou stranu i Bůh v neděli odpočíval, tak proč ne i my. 🙂

 

Přeji vám krásné a spokojená dny.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 28.11. – 4.12.2022