Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 28.8.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

v první řadě se omlouvám za odmlku. Musela jsem si vzít dobrovolně povinně dovolenou, kterou trávím zajištěním sebe a rodiny tím, že chystám s mužem dříví na zimu. Jinak bychom zmrzli. Je to neskutečná dřina, ale na druhou stranu dokonalé spojení s materii, Matkou Zemí a s lesem a předky. Jsem za to ráda, ale fakt nedávám ještě po večerech psát články a vykládat karty, proto prosím o trochu shovívavosti. Ráda se na vás všechny v pondělí vrhnu.  Ani jsem nedělala predikci na Nov, tak doufám, že vládnu předpověď na měsíc září dřív než to se mnou šlehne. 🙂

Ale ke kartě dne, tedy na neděli. To nám vládne kartička PTÁCI. Tak že nám opět bude trošku lítat tlak, to se dá zvládnout. Karta PTÁCI je též spojena se spoluprací partnerů, tedy s tím co máte doma. Já osobně jsem za tuto kartu ráda, s mým mužem se mi od jakživa pracuje dobře, jsem sehraná dvojka a ne jen v tomto směru. A právě toto, bychom měli dokázat v partnerské oblasti všichni. On není čas na boj mezi sebou, kdo je lepší a kdo horší, tzv. poměřování pindíků, jak tomu sama říkám, ale je to o tom, abychom se naučili spolupracovat, navzájem se doplňovat a podpořit. To jak v páru, tak i mezi přáteli a v rodině. Ti totiž budou vaše jediná jistota v následujících měsících, pokud chceme přežít a mít se aspoň trošku dobře.

Přeji vám, aby se vám dařilo ve všech oblastech a aby jste ze svého partnera měli i parťáka a ne jen kouli na noze se kterou se musíte pořád přít. Aby vaši přátelé byli přáteli a rodina opravdovou rodinou a zázemím.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 28.8.2022