Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 29.7 – 31.7.2022

Krásný a spokojený den moji drazí,

omlouvám se, v pátek jsem lehla se strašnou bolestí hlavy a neskutečně nízkým tlakem. Dokud jsem ležela byl to velmi příjemný stav, nejhorší to bylo, když jsme musela něco dělat, to jsme myslela že umřu. Někdy duše dělá takové stavy, když je toho na lidi moc, buď vás ,, vypne“ jako včera mě, nebo ,,přinese“ nemoc, aby jsme se zastavili a byli sami se sebou. Já to mám pravidelně o prázdninách a v době Vánoc, kdy nápor péče o rodinu, práce a povinností je v takovém množství, že je už k neunesení a nedá se časově a fyzicky stíhat.

Tomu mému stavu odpovídala i karta KOSA, která ne jen že mě zastavila, ale donutila i trochu změnit plány rodiny a tím pádem mi dopřála trochu klidu a času pro mě. Karta KOSA celkově dokáže měnit pohled na svět, a umí zasáhnout, když je něčeho příliš a my neumíme říct ne, jen proto abychom nezklamali naše okolí. Ano, dělám stejné chyby jako každý člověk a jsem za ně ráda, jelikož díky nim se učím.

Všichni jsme v poslední době hodně vyčerpaní, i já, a včera mi došlo, že si nemusím dělat hodinové meditace, nebo den volna jen proto, abych se dala dohromady, je mi to k ničemu, když pak makám jak fretka, abych vše dohnala. Ale je třeba si dopřát 10 -15 minut denně prostotu jen pro sebe. Kdy se zastavím vypnu a jsem jen já. V této době je dobré napojit se na Živly, Anděla strážného, Stvořitele, přírodu či matku Zemi a užít si jejich přítomnost, nebo je požádat o nabití, sílu a podporu. Klidně tato krátká propojení můžeme dělat několikrát denně, v zápřahu jaký mám já je to daleko účinnější než na den vysadit. Protože to co ten daný den neudělám musím další den dohnat a kolečko je na světě.

Na dnes máme kartu JETEL, velmi hezká karta. Mně osobně říká, že vše co včera ,,stálo“ dnes zvládnu a budu mít na vše dost sil, abych dohnala včerejší výpadek. Jinak je to karta štěstí, síly, odhodlání a radosti z života. Práce i vše co začneme dělat nám půjde hezky od ruky a budeme mít radost z toho jak se vše daří a posouvá dála. Karta JETEL kromě velkého množství energie a radosti, přináší i úspěch, prosperitu, řešení záležitostí které stagnovali, spokojenosti v životě a hojnost. Je to velmi dobrá karta na rozjezd nových věcí nebo na dokončení starých záležitostí. Karta JETEL  je též spojena s rukodělnou prací, přeje všemu co je dělané rukou a fyzickému tvoření. Sice přinese nápady do mysli, ale spolu s nimi i chuť je hned realizovat. Myslím, že tento den bude hodně dobrý.

Na neděli nám vládne kata STROM, je to velmi pěkná karta stability, ale i radosti z života, pochopení souvislostí a upevnění kořenů v životě. Karta STROM je velmi dobrá rádkyně co se týká kontaktu s přírodou, což je tak jediná jistota kterou tu zatím máme, dokáže nás propojit s Duchy stromů, Živly, s matkou Zemí, ale i se skalami, kameny a vším živým co se zde nachází. Když vládne tato kartička je to pro mě impulz jít sbírat bylinky, lépe se totiž propojím se jejich Duchy a díky tomu síla bylin je velká, jelikož díky této komunikaci nemají bylinky při sběru stres a vědí že jejich síla, např. v podobě čaje, půjde dál a bude mít užitek. Lidé už toto zapomněli, ale učí se to znovu a to je moc dobře.

Karta STROM v ,, lidském světě“ nosí též finanční stabilitu, víte přesně co máte dělat, aby jste se finančně a materiálně zajistili, např. aby někdo neplatil velkou elektřinu si zařizuje např. kamna, aby v zimě nezmrzl, protože jako většina lidí ,, moudře“ přešel na elektřinu a plyn, no a při těch cenách co jsou to málokdo utáhne. Zajímavé je, jak nás všechny ,, nutili“ přejít na tento stal topení a najednou toto. Nebylo to náhodou v plánu? Co myslíte?. Nad těmito souvislostmi by nebylo špatné se zamyslet a myslím, že se nestačíme divit na co všechno přijdeme. Jinak se můžeme těšit v na velmi krásný a úspěšný den, plný pohody, klidu, hojnosti a lásky.

Přeji vám aby se vše dařilo.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KARTIČKAMI NA 29.7 – 31.7.2022